Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25+ pasik, ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ pasik, ti mit szólnátok, ha a barátnőtök elmondaná, hogy együtt aludt egy pasival? Neki is van barátnője, csak összevesztek, rossz kedve volt én meg hagytam hogy nálam aludjon (kollégiumban). Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 09:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Akkor meg semmi gond.Bocsi csak most olvastam a fentieket.
2013. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogyha elmondod az igazat (nálad aludt, veled egy ágyban, nem volt szex) el fogja e hinni neked ez utóbbit?

Én az őszinteség híve vagyok, de vannak esetek amikor jobb átgondolni a dolgokat, mert nem mindegy mikor és hogy mondod el. De igazából előtte kellet volna inkább elmondanod.

Nekem ez esne rosszul. Ha megbízom a partneremben valószínűleg túltenném magam rajta mégha nehezen is. Főleg az esne rosszul, hogy nem előtte mondta el.

2013. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
De hogy hogy előtte? Hát én ezt nem terveztem, hogy most majd együtt alszunk..
2013. okt. 25. 10:27
 14/28 anonim ***** válasza:

Mi ez a riba...ncdivat, h együtt alszunk, de nincs szex.

Aztán csodálkoznak, ha lenézem a nőket...

2013. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"Nem feküdtem le vele, meg semmi.."

Mi az a "..."? Valami mégis volt...

2013. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%

De valamikor csak odament és úgy alakult, hogy ottalszik. Ha én lennék a barátod és kaptam volna egy sms-t vagy felhívsz, hogy: "feljött xy, nagyon ki van bukva a barátnője miatt, sokat beszélgettem vele, de nagyon rossz állapotban van, nem merem hazaengedni így. MEgengedtem, hogy itt aludjon, de nem akarom hogy utólag tudd meg. Bárcsak te lennél itt velem. Nagyon hiányzol, holnap találkozunk. Szeretlek, stb...."

Így más lenne, de mindegy mert ez már elmúlt.

Ha erős a kapcsolatotok és megbíztok a másikban akkor mondd el neki. Ha nagyon kibukna és nem értené meg akkor lehet jobb ha nem.

2013. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Hát, igazából én elküldenélek az anydba. De csak azért mert az exem is "csak" együtt aludt először azzal, akivel aztán megcsalt és most együtt vannak...
2013. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Hogy fájdalom, de teréz anya típusú barátnő nekem nem kell, léptem, kösz, peace.
2013. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Gondolkodj fordított helyzetben. Te hinnél neki? Elfogadnád?


Nekem vannak olyan lány barátaim (ffi vagyok), aki gond nélkül alhatna mellettem, nem akadna ki a barátnőm. És van olyan is, akire kiakadna. Ez attól is függ, hogy mennyire biztos a párod abban, hogy a másik fél nem mászna rád, azaz nem vetélytárs.

2013. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 NyolcOne9 ***** válasza:
48%
#17: ugyanígy jártam. Basznám ki az ilyet, mint macskát szarni.
2013. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!