Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25+ pasik, ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ pasik, ti mit szólnátok, ha a barátnőtök elmondaná, hogy együtt aludt egy pasival? Neki is van barátnője, csak összevesztek, rossz kedve volt én meg hagytam hogy nálam aludjon (kollégiumban). Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 09:52
1 2 3
 21/28 Jackass69 válasza:

1.Fordítva te mit tennél hogy, reagálnád le ha a barátod oda állítana hozzád és azt mondaná hogy egy ágyban aludtam x-y csajjal de nem dugtam meg és semmi nem volt csak "vigasztaltam" ?

2. Férfi és Nő közt nincs barátság ez világos!!!

3. előbb vagy utóbb úgy is kifog derülni a hazugság mivel a kollégiumban nem egy ember van így tuti h majd a fülébe jut.

4. az sokkal rosszabb ha mástól tudja meg az csak még inkább arra fele löki őt h volt több is azért tartottad titokban.


így én azt javaslom h inkább mond el neki. 21/F

2013. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
"Megvigasztaltad" aztan mentetek aludni,nemertem mi a baj..;D En mindig elalszok vigasztalas utan.
2013. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ha eltitkolod, és később kiderül, már nem fogja elhinni, hogy nem történt semmi köztetek. Azt gondolja majd, hogy azért nem mondtad el, mert lefeküdtél vele.


Vagyis, mondd el!


Egy elvileg normális kapcsolatban miért kellene hazudozni? Abból csak a baj van.


És ne is reménykedj, hogy nem derülne ki...főleg egy koleszban.


27/N

2013. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Elmondtam és most időt kért.. :(
2013. okt. 26. 12:14
 25/28 anonim ***** válasza:

Hidd el, ez a legjobb...


Viszont ha nem dob ki ezek után, újra meg fogod ezt csinálni és egyre gyakoribbak lesznek. Valamiért a lányok olyankor, ha nem éri őket retorzió, elszemtelenednek...

2013. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Jól tette, remélem el is zavar!
2013. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Azért a bunkóság az bunkóság.
2013. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Velem is volt ilyen, a csajomnál aludt egy ismerőse... Aztán kérdeztem hogy te a szobádban, ő meg a nappaliban? Mert még akkor is furcsának, zavarónak tartom, de az a kissebb gáz, bár azt mond amit akar, nem voltam ott hogy biztosan tudjam... De benyőgte hogy nem, egy ágyban aludtak, de köztük aludtak a kutyáik...

Ha velem van eljegyezve, akkor ne aludjon már más pasikkal. És ez nem a bizalom hiánya volt. Bár azóta is együtt vagyunk némi szünet után, de a bizalmam végleg megingott, és elveszett. Már nem az a kapcsolat ami volt, már nem tervezek esküvőt, már inkább csak szexuális alapokon nyugszik... Ő állítja h szerelmes belém, de akkor nem kellett volna ilyet tennie. Én már nem vagyok szerelmes azóta, amint lesz más, azonnal kirakom.

2014. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!