Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszony.hu-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Bárkinek bármilyen jellegű kapcsolat összejött ott?

#szex #ismerkedés #kapcsolat #tartoskapcsolat
2013. okt. 25. 12:28
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Most 2022 szeptemberben nekem úgy tűnik, hogy valós emberek vannak, de teljes kiégés. Kb 50 nőnek írtam, 3 válaszolt, hogy "nem engem keres", egy csaj egy szavas válaszokat ír, egy megkérdezte, hogy kb mit képzelek, mikor mondtam neki, hogy legalább annyit válaszoljon, hogy "mást keres". Volt akinek azért írtam, mert az adatlapján az volt kopasz, a képén meg nem, gondoltam szólok. Elolvasta, de nem válaszolt.


Abszolút nem értem. Komolyan, mit kéne csinálni a hapsiknak? Ódát írni egy kép nélküli profilhoz, aki kiírta, hogy szeret utazni, és megbízható, igényes partnert keres? Nem azt érzem, hogy a férfi-női egyenjogúság megvalósulna... cask most éppen az ellenkező irányba...

2022. szept. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
9-nek! Nekem is az a tapasztalatom, hogy a valóban szeretőt kereső nők ezen az oldalon is többnyire molettek, finoman szólva! Keményebben kifejezve a valóságot dagadt disznók, óriási darab cserépkályhák.
2023. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

nekem összejött randevú a viszony.hu-ról kétszer is. Szóval szerintem létező nők vannak ott, más kérdés, hogy a többségük hatalmas nagydarab, aszexuális lény. Kövér, de molettnek mondja magát, keves bújós cicát hirdet s szembe jön egy cserépkályha.

Nekem volt két randevúm, mindkét nő teljesen normális alkatú volt, helyesek, kívánatosak, feleségek. Az egyik nagy k.rva volt, gyakorlatilag mindenki megdughatta, aki bejött neki. Én sajnos pont nem jöttem be. A másikról kiderült, hogy olyan helyen állami alkalmazott, ahol bárki találkozhat vele, akinek problémája van az adóhivatallal. Ő írja alá az ajánlott leveleket..... Nos, az ilyentől meg tart az ember ugyebár.... Így abból se lett semmi.

2023. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
En ma regisztraltam. Eddig nem tul sok jot tudok mondani. Haromnegyed reszenek nincs is kepe, a maradek meg kioregedett, dagadt, eddig egy ket normalisat lattam, de az teny hogy egyik sem ir vissza. De meg azok se aki amugy meg baromira nem neznek ki jol, vagy teljesen atlagos vagy teljesen atlagon aluli. Nem felvagasbol de eleg sok kalandom egyejszakasom volt, komolyabb kapcsolataim is voltak, de azon nevetek hogy 10 korrel jobb noket szedtem fel szemelyesen elobe mint itt akik arra nem veszik a faradtsagot hogy vissza irjanak, de meg a koverek se:D. Most ez vagy egy hatalmas kamu, vagy tenyleg szellemi fogyatekosok azok a nok akik oda regelnek. Vszinu torlom is magam lassan.
2023. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Felejtsétek el az oldalt. Tapasztalat: az ott regisztralt nők átlag életkor valahol a 40-es évek közepe, ami nem gond de a legtöbbjük valahol kiégett az elmúlt 20 évben. Jó részük nem komolyan keres csak arról szeretne meggyőződni hogy még kell valakinek mert a férjének már nem...

Aztán vannak a hetekig beszélgetősök. A két hét utan eltűnősök. A 190cm magas sportos pasit 7-es bmw-vel keresők....

Vannak jól kinézők de ők valogathatnak többszáz jelentkező közül (ami nem az ő hibajuk)

Hát ennyi kb 6 hónap után.

2023. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25. Ment a pipa. De egyebkent nem csak a viszony.hu t hanem az osszes internetes tarskereso egy szenny lett. Hatalmas szerencse kell hozza hogy kialakuljon komolyabb, es igen aki egy kicsit is jobban nez ki 200 levelet kap a kanos ferfiaktol, minek olvasna el a 201 ediket.

Szoval en azt mondom hogy szemelyes ismerkedes. Ennyi.

2023. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Én áprilisban regisztráltam az oldalon. Az biztos, hogy sokkal több a férfi, mint a nő az oldalon, viszont valós nők vannak, tanúsíthatom.


Több hölggyel is találkozgattam, az egyikkel már az első randin éreztem, hogy izzik köztünk a levelegő, kialakult egy több hónapos kapcsolat. Hetente találkozás szállodában, közben írogatás, stb... Ügy indultunk, hogy mindkettőnk házas, és nem is akarunk változtatni.


Aztán egyre mélyült a dolog, azt vettem észre, hogy vele osztom meg minden bajomat, bánatomat, örömömet, ahogyan ő is.


Most augusztusban elmentem a családdal 2 hétre nyaralni, szállodai szoba, nem tudtam chat-elni a szeretővel. Két hét után teljesen besértődött, hogy nem foglalkozom vele, stb..., eljött a munkahelyemhez a munkaidő végén és jelenetet rendezett, hogy ennyit érek neki, stb...


Akkor rájöttem, hogy ez a viszony.hu-s tök cool, szeretősdi, "szórakozunk és más semmi" viszony nem működik (legalábbis nekem nem). Egy idő után elmélyül a kapcsolat, és akkor vagy a válás, vagy kiszállsz. Én az utóbbit választottam.


Szóval vannak nők az oldalon, össze is lehet velük jönni, csak nekem ez a laza szeretősdi nem nagyon megy, arra kellett rájönnöm.

2023. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!