Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszony.hu-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Bárkinek bármilyen jellegű kapcsolat összejött ott?

#szex #ismerkedés #kapcsolat #tartoskapcsolat
2013. okt. 25. 12:28
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
50%
Én regisztraltam az oldalra.Ha nem fizetsz elo semmit sem tudsz csinalni. Tapasztalatom az, hogy leginkabb elhizott realitasokat vesztett nok gyujtemenye az oldal. Nehannyal leveleztem, egy ket novel talalkoztam is, de olyan mentalitassal es stilussal rendelkezett, mintha ő lenne az egyetlen nok a foldon.Gondolom ez azert van, mert sok ferfi ir rajuk es elszalltak. 100-110 kilos nok a feher lovu hercegre varnak meg kioregedten is. Akik valamivel csinosabbak, azok pedig a slusszkulcsod emblemaját lesik...En toroltem magam, sajnos ez a mai valosag.Olyat nem hiszem hogy lehet talalni, ami miatt az oldal letrejott. Nyilvan letezik a fent leirtak ellentete is, en 3 honap alatt nem talaltam meg.
2017. nov. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
53%

A 11-es választ 2 hete olvasva azt hittem, valami nagy túlzás, de azóta kiderült, hogy korrekt.

Alap az, hogy 160-170 centis, "átlagos" testalkatú (testsúly nincs megadva...) vagy bevallottan molett, 40+-os hölgyek keresnek kézilabdás magasságú, vízilabdás alkatú szexpartnert... de lehetőleg igazi érzelmekkel ám.

Mindezt a naivitást gyakran felsőfokú végzettséggel hozzák.


Úgy néz ki, a 4. X után már nem nagyon van nő, akinek zsenánt a Romana meg a brazil szappanopera, és képes beleélni magát a főhős szerepébe.

2018. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Molet nőkkel /lányokkal semmi gond

Sőt sokkal jobb velük a szex mint a vékony lányokkal jó lehet hogy nem olyan mozgékonyak (tisztelet a kivételnek) de ezeket mind pótolják mással.

31f

2020. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 nagybotos ***** válasza:
Nem TALÁLTAM EGYETLEN VALÓDI nőt sem. A felhaszn. feltételek megírják, hogy amelyik nő nevénél egy kis fekete szív van AZ NEM VALÓDI! ! aLKALMAZOTTAK , ÉS AUTOMATA ÍR helyettük. A kis szív az adatainál az üzenet küldés mező fölött van. Olvasd el a Felhaszn,. Feltételeket. Világosan, KORREKTEN írják meg.
2020. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 nagybotos ***** válasza:
85%

Ha csak egyetlen bármilyen korú valódi nőt találsz tedd meg kérlek, hogy írsz egy privátot.

Üdv!

2020. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 nagybotos ***** válasza:
Reklamálni nem lehet, hiszen annyira világosan leírják!
2020. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
89%

Sziasztok! Sajnos az egész oldal egy nagy kamu. Be regisztráltam 18 ezer forintot utaltam. Gyönyörű nők írtak rám és elkezdtem velük beszélgetni, ami kreditbe került a kredit meg pénzbe. Gyanús volt hogy mindenki jó fej és folyton csak arra inspirálltak,hogy én írjak.Csak hogy foggyon a kredit.

Jó nagy verébnek érzem magam. Az összes profil mellett ott van egy fekete szív ami azt jelenti hogy nem a képen látható nővel beszélgetek. Akkor kivel? Jobban bele vetettem magam és kiderírettem, hogy egyáltalán nincsenek valós profilok. AZ EGÉSZ ÁTBASZÁS LEHÚZÁS! Szóval eszedbe jusson engedni a csábításnak a képek láttán. Üdv: 1 Veréb

2021. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 nagybotos ***** válasza:
25%
Nekem a SZEXNEKED.HUbejött. tuti valódi nők! ~3000/3 hónap
2021. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 V!TO válasza:
Hali nekem is ugyan ez van kb az összes nő akik irtak mindenkinél fekete szív van akkor azok fake profilok ? nem is valodiak köszi a választ előre is
2021. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 viluka 2014 válasza:
76%
Gyerekek, ott nincs valós szeméj a férfiakon kívül, akár hiszitek akár ne, de sajnos nekik dolgoztam! Fizetnek azért hogy moderátor legyél, profilok vannak létrehozva, azokhoz kapsz jelszót, és beszélgess a palikkal, de tali, privát elérhetőség megadása tilos.
2021. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!