Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon csúnyán beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon csúnyán beszél velem, nem szeret már?

Figyelt kérdés

2éve vagyunk együtt a párommal, és az utóbbi időben nagyon csúnya hangnemet enged meg magának felém...ha nem teccik neki valami vagy ideges akkor mindenfélét mond rám PL: hogy én egy kurva, ribanc vagyok meg egy csicska..meg egy nyomorult ember...hülye fasz, közönséges picsa...és még hasonlók..és akkor ezekért még bocsánatot sem kér..mindezek mellett még ráncigál is néha..és mikor mondom neki hogy mért beszél így velem akkor mindig kiröhög és azt mondja hogy nagyon szánalmas vagyok és hogy mindig ráterelem...nagyon nagyon féltékeny például múltkor azon féltékenykedett hogy egy fiú megnézte myvipen az adatlapomat..meg mért igazolok ennek meg annak vissza..,mikor nem ismeretlen..meg olyanon hogy mért vagyok én erre meg arra a lapra beregisztrálva? pl youtube vagy zenés oldalra...biztos más fiúknak irogatok...

nem birom már elviselni.....szerintetek szeret még? vagy kizárt..?


2008. júl. 7. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal otthagyni. Lehet, hogy ez a fiú (bár kissé abnormális módon) valamilyen szinten szeret még téged, de birtokolni akar, és ami a lényeg, NEM TISZTEL. Ezt mutatja a hangnem, és amiket megenged veled szemben. Te egy önálló ember vagy, aki azt néz a neten, amit akar. Nem vagy már gyerek, hogy valaki is beleszóljon, még ha féltékenységből is... És ezek a szavak! Én azonnal otthagynám. Nem ismerlek, de biztosan jobbat érdemelsz ettől a viselkedéstől. Gondolj bele: ha lesz (vagy már van?) gyereketek, akkor milyen példa lesz, hogy apa így beszél anyával??? És nem lehet ezt semmire sem fogni, mert a tisztelet az elsődleges!!!
2008. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szeret, lehet, hogy nem ezt ennyiből nem tudom megállapítani, azt viszont igen, hogy ez a kapcsolat egyszerűen nem működik. Vagy menjetek el pszichológushoz, vagy hagyjátok abba, mivel ez mindkettőtöknek csak kínszenvedés így.
2008. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolat alapja a bizalom és tisztelet. Úgy látom ez nálatok nincs meg. Jobban jársz ha otthagyod még mielőtt rosszabbra fordulnak a dolgok. Az ilyen nem szeret csak birtokolni akar.
2008. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fickó magához akar téged láncolni. Ha lehetne, még szó szerint is megtenné. Épp ezért aláz téged verbálisan (egyelőre). Így akarja összetörni az önbecsülésed, hogy azt érezd, rajta kívül senkinek nem kellenél, és így vele maradj. Hagyd ott a p*csába! Aki így viselkedik, az nem őszintén szereti a másikat. Te pedig végképp nem azt érdemled, hogy így bánjanak veled. Hidd el, annyi normális, jófej srác van! Cserélj!
2008. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Rúgd szét a seggét annak a szemét alaknak!Hogy engedhetet meg neki hogy így bánjon veled?!

Ha az én pasim ilyeneket csinálna akkora pofont adnék neki hogy ott halna meg!

Dobd ki!

2008. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...néha már azt sem tom hogy a lábtörlője vagy épp a kutyája vagyok e....azért csinálja sztem, mert azt hiszi hogy velem akárhogy viselkedhet, mert én nem hagyom ott..de nagyon téved, mert ez így nem mehet:-(
2008. júl. 7. 17:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
azért rúgd ki a francba, nehogy már úgy érezze h mindent megtehet! én fiu vagyok de sose beszélek így egy nővel! majd ha pofára esik akkor leesik neki hogy hoppá mit bukott el!
2008. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretem őt...csak félek hogy később is ilyen lesz mikor baba lesz:-(..
2008. júl. 7. 23:15
 9/16 anonim válasza:
100%
Uhhh...még vannak ilyen emberek??? Aki így beszél Veled az nem szeret...vagy elég furcsán mutatja ki...a mi kapcsolatunkban a párommal még az a szó hogy hülye..is sértődést okoz! Én megértem, hogy szereted és emiatt nagy dilemmába vagy, de senkinek nem vagy a lábtörlője, ne hagyd hogy így beszéljen Veled!!! Állj a sarkadra...és mond meg neki ha ez nem változik elhagyod...ha ennek tudatában nem változtat akkor szerintem egyértelmű mi a teendő! A féltékenységről pedig: nem vagy az eszköze, és szabad ember vagy...nehogy már megmondják Neked mit tehetsz meg és mit nem...?! Ez a kóros féltékenység előbb vagy utóbb ugyis a kapcsolatotok rovására menne...így nem lehet együtt élni!!!Szerintem gondolkozz el azon a lehetőségen ha egy alapos beszélgetés után nem változik...hogy elhagyod...bár nem hinném hogy megváltozna a leírtak alapján!:( De én nagyon szorítok Neked!!
2008. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Sajnos nem fog változni a viselkedése, hidd el. Szerintem addig dobd ki amíg nincs baba, mert utána már igen nehéz lenne. És a gyerekkel is így bánna, esetleg verné is? Nem ismerem a barátod de már most a hideg ráz tőle. Nem emberhez méltó ahogy viselkedik, de (remélem nem haragszol meg érte) de amíg hagyod tutu így fog viselkedni. Mond meg neki a frankót aztán fel is út le is út. Én egyébként tuti otthagytam volna, fájni fog a szakítás de aztán találsz egy olyan embert aki TÉNYLEG szeretni fog és nem egy utolsó senkinek néz. Na akkor tuti nem fogod bánni hogy elhagytad, neki meg majd meglátod milyen sok hoszú távú kapcsolata lesz ha nem változtat!!!! Ilyen viselkedést senkinek senkitől nem kell eltűrnie!! Te egy emberi lény vagy ő meg...
2008. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!