Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon csúnyán beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon csúnyán beszél velem, nem szeret már?

Figyelt kérdés

2éve vagyunk együtt a párommal, és az utóbbi időben nagyon csúnya hangnemet enged meg magának felém...ha nem teccik neki valami vagy ideges akkor mindenfélét mond rám PL: hogy én egy kurva, ribanc vagyok meg egy csicska..meg egy nyomorult ember...hülye fasz, közönséges picsa...és még hasonlók..és akkor ezekért még bocsánatot sem kér..mindezek mellett még ráncigál is néha..és mikor mondom neki hogy mért beszél így velem akkor mindig kiröhög és azt mondja hogy nagyon szánalmas vagyok és hogy mindig ráterelem...nagyon nagyon féltékeny például múltkor azon féltékenykedett hogy egy fiú megnézte myvipen az adatlapomat..meg mért igazolok ennek meg annak vissza..,mikor nem ismeretlen..meg olyanon hogy mért vagyok én erre meg arra a lapra beregisztrálva? pl youtube vagy zenés oldalra...biztos más fiúknak irogatok...

nem birom már elviselni.....szerintetek szeret még? vagy kizárt..?


2008. júl. 7. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
én is csak azt tudom mondani, hogy már most hagyd el!!! még ha gyereketek is lenne... ennél minden jobb... egy másik embert megalázni??? milyen jogon meri ezt tenni bárki is???sajnos nagyon sokan csinálják... ő egy beteg ember, rossz az ítélőképessége és hiába szereted, előbb-utóbb már csak gyűlőlni tudnád. Addig hagyd el, amíg még meg nem ütött. Szerintem ne hagyd, hogy ennek a férfinek a viselkedése az egész életedre rányomja a bélyegét. Hát igen, szereted és nehéz, de tedd meg kérlek, ezt nem tűrheted.
2008. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy ez lenne a helyes...és tudom is hogy ezt kellene tennem csak nagyon szeretem és fáj...vagyis én még mindig abban a tévhitben élek, hogy ő majd egyszer megváltozik és olyan lesz mint a kapcsolatunk elején...ahogyan most viselkedik és amilyen ember lett...nem szeretem..csak a régi "Énjét" szeretem...de az pedig már nem fog visszajönni...:-(
2008. júl. 8. 19:57
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
sajna az én barátom is ezt csinálja velem.És sajna látom h. egyre durvább dolgokat enged meg magának,pegid mi is csak másfél éve vagyunk 1ütt... ha gondolod dumálhatnánk.
2008. júl. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ha tudnánk beszélni!
2008. júl. 9. 19:58
 15/16 A kérdező kommentje:

erre az e-mailemre küldd el lécci az msn címedet: baranyka22@citromail.hu

és akkor majd felveszlek!jólenne beszélni minél hamarabb!

2008. júl. 9. 19:59
 16/16 anonim válasza:
Szia ez az eber nem érdemel meg téged aki meg rángat egy nőt es ilyeneket mond az nem férfi egy vad állat egy nővel gyengednek kell lenni szeretni babusgatni meg adni neki mindent amit csak lehet a kedvebe járni hogy örüljön nincs annal jobb érzés ha örömet látsz egy no arcan hogy örömet okozol neki aki igy viselkedik az mar betegen féltékeny es azért bant csúnya szavakkal en elvágnám a saját torkom ha egy nővel igy beszélnék nagyon sajnállak remélem nem fajul komolyabbra a dolog mert aki meg rángat egy nőt az egy idegbeteg állat orvos kéne neki vigyázz magadra 25f
2017. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!