Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves fiúk! Ti hetente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves fiúk! Ti hetente mennyit szexeltek a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
mert az én barátom elvan olyan 3-4 alkalommal :/ nekem viszont több kellene, minden nap. Mondtam neki, tudja de fáradt :S
2013. okt. 25. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem 25éves vagyok így nem válaszolok:)
2013. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor ne is írj ide
2013. okt. 25. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:

3-4 nekünk is.


Bocsi, de már egy 25 éves ember a fiatalságából kifele megy, és a munka világába lépve sokszor fáradtak mire oda kerül az idő.( és ez nem kifogás)

2013. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt honnan tudod hogy aki válaszol pont 25 éves?

röhejes vagy.

2013. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
attól függ hogy néz ki valamelyiket heti 2 valamelyiket napi ötször dugtam
2013. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég heti 2, de én sosem voltam egy tenyészbika. 26F
2013. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 25 éves pasi vagyok, nálunk is kb. ennyi. Viszont azt kell mondjam, hogy más csajokkal akarnám többször is, szerintem kicsit ráuntam.
2013. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
általánosságba írtam ki, hogy aki ennyi idő kb mennyit szokott, te meg f0szfej vagy :)
2013. okt. 25. 16:13
 9/10 A kérdező kommentje:
ezenkívül nem volt fiatalabb korában sem csajozós, nem volt sok nője mert utálta a r.bancokat, a rendes kapcsolat híve
2013. okt. 25. 16:14
 10/10 anonim ***** válasza:

A csajok váltogatása nem függ össze ezzel :)

A párom, ha nem kezdeményezek, akkor olyan heti 2-3-mal elven. Bár tény, hogy rengeteget dolgozik és este hullafáradt. De ha rámászom, akkor minden nap. Illetve legrosszabb esetben aznap este nem, mert tényleg fáradt, de akkor másnap reggel ezzel ébreszt :)

Mondjuk volt olyan barátom is, aki tényleg nem igényelte a szexet gyakran és ha kezdeményeztem, leállított. Nem is voltunk együtt sokáig :)

2013. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!