Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a párom bókoljon nekem?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a párom 23. 3 hónapja élünk együtt és még egyszer sem volt mégcsak hasonló megjegyzése sem hogy jól nézek ki, jól áll ez vagy az stb. Másoktól viszont naponta többször is hallom. Ez öt zavarja. És hiába mondom neki hogy rosszulesik hogy egy kedves szava sincs hozzám, csak áll és néz. Mit csináljak?:(
2009. nov. 13. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt ilyen pasim, az hagyján, hogy nem bókolt, folyton csak fikázott.

Erőltetésből nem fog menni. Ő ilyen, és kész. Törödj bele :S

2009. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és te hogy viselted hogy mindig fikázott?
2009. nov. 13. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene megerősítésre várnod. Ha nem bókol, hát nem bókol, nem tudsz mit tenni..


Nekem 4 év után /ebből 2év együttélés/ is mindennaposak a bókok, kedves szavak, pedig semmit sem tettem/teszek érte, a párom ilyen..

2009. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Eleinte nagyon bántott, aztán a végén már nem érdekelt, sőt, amikor elkezdte, hogy nem szereti igy a hajam, ugy a sminkem, ezt a felsőt, azt a szoknyát, direkt azokat viseltem :D


Aztán csodálkozott, hogy jól esett mástól a bók és leléptem.

De a legdurvább az volt amikor nyertem egy szépségversenyt, (nah, nem mintha valami hú de izé lennék, meg nem is érdekel), senki mástól nem vártam semmit, csak tőle, mert ő volt a fontos, és annyit se mondott, hogy bú-vagy bá. :D

2009. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

2. nak.


Persze, nem kell mindig ezt szajkózni, de azért néha simogatja az ember lelkét. A mostani párom sokszor "simogat igy", néha zavarba is hoz, de még mindig jobb mintha valaki csak piszkál :S.

2009. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Le akarja törni az önbizalmad, hogy rosszul érezd magad. Sajnos vannak ilyen emberek. Ezt a dolgot szerintem kisebb korára lehetne visszavezetni.
2009. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha bókolnál neki te? Hátha akkor kapcsolna a srás. Tudod, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten :)
2009. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én szoktam neki mondani h jol néz ki! Ö meg nem hiszi el magáról. Ennek ellenére nekem viszont nem mondja. Ahogy a 11:44es is mondta h pont töle várnám és nem kapom meg:(
2009. nov. 14. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!