Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 évesen egyre jobban vonzódo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen egyre jobban vonzódom egy 49 éves férfihez. Ez normális?

Figyelt kérdés
Soha nem volt idősebb párom, nincs apa komplexusom, nagyon jó a kapcsolatom édesapámmal, szüleim is boldog házasságban élnek. De ennyire még nem éreztem magam nőnek, mint "mellette". ( nem történt semmi, nem is tudom hogy ő így gondolja-e).
2013. okt. 26. 00:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
én csak arra lennék kíváncsi, hogy 24 évesen milyen körökben mozog egy nő, hogy 49 éves férfiakkal ismerkedjék meg? Munkahelyre tippelek. Nincs ezzel semmi baj, csak ne tudjak róla. S ne nagyon reklámozd a korod béli srácoknak majd, mert lehet, hogy ha vége támad, nem kívánnak majd meg.
2013. okt. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nagyon helyes!


45/f

2013. okt. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj 2., de ebben mi az összefüggés? Azért nem kíván, mert előtte mondjuk idősebb férfival voltam? Ha egy kicsit gondolkodsz, ez nagy ostobaság...
2013. okt. 26. 01:05
 5/16 A kérdező kommentje:
4.: köszönöm az értelmes hozzászólást...
2013. okt. 26. 01:06
 6/16 anonim ***** válasza:

háát őő, kicsit fura.


bőven az apád lehetne,, de hát manapság úgyis divatban van ez,, meg korábban is volt. Meg hát mikor ő 69 éves lesz te csak 44...


persze senki se mondja hogy addig együtt kell lenni, csak azért ha mégis 45 éves az még fiatal(abbacska), pl munkahelyem van egy 45 éves nő, nagyon jól néz ki,, de azért 70 évesen háát az már azért idősebb kategória.


de úgyis te döntesz, ha jó akkor jó

2013. okt. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Részemről nincs ezzel semmi baj, sőt én is mindig az idősebbeket szerettem.

26 éves nő vagyok, és akit kiszemeltem férfit még a nyáron, 45 éves.

Annyira örülök, hogy összejöttünk, már lassan 2 hónaposak leszünk.

Csak ajánlani tudom neked az ilyen kapcsolatot, nem szabad félni tőle, és nem szabad azzal foglalkozni, ki mit mond. :)

2013. okt. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nagyon helyes!


45/f



Ezen behaltam XDD

2013. okt. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnos családi tapasztalatból tudom hogy az ilyen esetek nagy többségében a vastagabb pénztárcai is dominál. Persze kinek nem inge nem veszi magára!!
2013. okt. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Normális. Azt mondják, hogy 50 évesen férfi igazán egy férfi, minden tekintetben. Nézzétek meg Johnny Depp-et *_*
2013. okt. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!