Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békíthetném meg?

Figyelt kérdés
Hirtelen haragú vagyok,ő pedig nehezen engedő.Nem bírja a veszekedéseket,mert ugye azt ki bírja,én sem.De van,hogy előfordul sajnos,mostanában sűrűbben.Az hozzátartozik az ügyhöz,hogy heti rendszerességgel tudunk csak találkozni.Én egyre feszültebb vagyok,sokkal több időt szeretnék vele tölteni,és ez még sajnos nem kivitelezhető.Szóval ne gyertek olyan tanácsokkal,hogy szakítsunk,mert eszem ágában sincs.Bár ő már azt fontolgatja.:( Én többet lennék vele,ő a civakodásoktól fél.De mikor már lenyugszom,ő kezdi el,hogyan maradjak higgadt?Sokat beszélünk üzenetben,ettől nem lehet a sok nézeteltérés?

2013. okt. 26. 16:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó előttihez szólt az utolsó mondatom,mert látom közben írtak.
2013. okt. 26. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!