Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak neki egy második esélyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki egy második esélyt? 1 hónapos kapcsolat?

Figyelt kérdés

Még friss a kapcsolat, de már rengeteget vitáztunk, amik abból adódtak, hogy sok mindenben rám akarta kényszeríteni az akaratát,irányitani akart, és mindenben engem hibáztatott.Nem hagyott nekem szabad teret,szabad napokat mikor magamra koncentrálhatok, nyaggatott hogy nem is szeretem igazán,bizonygatnom kellett h mennyire szeretem,pedig naponta elmondtam neki,nehezményezte, ha a barátaimmal találkoztam stb. Elég sokat iszik, ami engem megijeszt. Mindemellett nagyon vonzódunk egymáshoz,tetszünk egymásnak, ő azt mondja szeret! Amikor nincsenek viták,csodálatos vele minden! Szakitottam vele a fent emlitettek miatt,de most esküdözik, hogy meg fog változni csak adjak neki egy újabb esélyt!

Mit tegyek?


2013. okt. 26. 19:05
 1/7 anonim válasza:

Próbáljátok meg, de ne sokáig hagyd magad, ő bizonyítson! Ha nem változik, akkor nem is fog.

Azt mondják, hogy aki ilyen, soha nem fog megváltozni. Értem is megváltozott egy fiú, láttam rajta, csak ott hagytam. Néha rá gondolok és sajnálom, hiányzik. A kérdés, hogy szereted-e, megéri-e neked, hogyha netán nem változna, akkor jól fogod-e viselni?!

Sok sikert! :)

2013. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány esélyt kapott már eddig tőled?
2013. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
konkrétan most sokalltam be ezektől,mert eddig elbóditott a szerelem. tehát eddig 1-et kapott.
2013. okt. 26. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát.
2013. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha inni fog mit fog veled tenni? Ezen gondolkodj el.
2013. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lehet, hogy ideig óráig változik, de hogy tartósan? sajnos nem hinném...igen ez a pia dolog is aggodalomra ad okot. napi 3-4 sört megiszik
2013. okt. 26. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:
"Értem is megváltozott egy fiú, láttam rajta, csak ott hagytam." Hogy te aztán milyen együttérző személyiség vagy! Az egyik legnagyobb dolog megváltozni. Az ember csak igaz barátságért vagy igaz szerelemért tesz ilyet. És neked ez semmi. Méh, hogy a szerelem szép dolog! A másik a semmiért tepert! Amőgy neked, kedves kérdező, azt tanácsolom, hogy előbb beszélj az illetővel, hogy mennyire gondolja komolyan a változást.
2013. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!