Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a lányok azokat a fiúkat akik folyton megbántják és miért szarják le azokat akik törődnek velük?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 02:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a bunkókat.
2013. okt. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
És miért általánosít sok kérdező,a saját sikertelensége miatt?
2013. okt. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert alfahímek!
2013. okt. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem sajátos sikertelenség,a barátaim közül sokan ezt mondják és igy is van!
2013. okt. 27. 02:12
 5/12 anonim ***** válasza:
én különleges vagyok ha azt szeretem aki törődik velem, és aki megbánt azt leszarom?
2013. okt. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már, lerágott csont. Sok ilyen lány van, de sok nem ilyen is. Gondolom az elérhetetlenséghez, tiltott gyümölcsös dologhoz van némiképp köze, de nem is értem az ilyen lányokat amúgy meg... Nekem az a legfontosabb, hogy egy srác törődjön velem, legyen udvarias, érezzem, hogy fontos vagyok neki, hülye, akinek az ellenkezője imponál.
2013. okt. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ők a nyúlgerinceket szarják le.
2013. okt. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Mert a döntő többségnek a pasas nem más mint státusszimbólum, és sétáló pénztárca. Az agresszív, tahó, kötekedő, neveletlen pasasok imponálnak nekik mert "jaj az olyan domináns, alfahím viselkedés, ahhh, nedvesbugyi!" A normális, udvarias, rendes pasasokat meg a friendzónába zavarják, már ha egyáltalán szóbaállnak velük...


Aztán pár év múlva mennek feminára meg cotcotra hisztizni a puncipajtásoknak, hogy a domináns férfiistene hazajövet két bazinagy maflással indít, mert nincs kész a vacsora, és hogy a pasik milyen szemetek. Hát cicukáim, nektek kellett tökeerős alfahím, ti döntöttetek, most ehetitek amit főztetek. Egy szikrát nem sajnálom egyiket se, megérdemlik amit kapnak.

2013. okt. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert nem a törődést igénylik, hanem a bunkóskodást.
2013. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a bunkókat.
2013. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!