Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyan reagaljak akkor, ha a baratom honapok ota szorakozik velem, de nem hagyja, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Mindig, ha mar tul vagyok rajta, felhiv, hogy "szia szivem! Hogy vagy? Talalkozunk? "Aztan meg egy ejszaka utan nem latom, hallom megint egy hetig.Mar mondtam neki,hogy veget akarok ennek vetni,de ö azt mondta,hogy az mindegy,mert ö meg nem akar szakitani!Adjatok tanacsot,hogy hogyan adjam ezt vissza neki?Mar szetbögtem az agyam miatta.Nem kellek neki elegge,de megsem hagyja,hogy elfelejtsem!
2013. okt. 27. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Zárd le, és is azt próbálom.Ne engedd, hogy bárki is szórakozzon veled.
2013. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez!Meghallom a hangjat,egyböl elmegy az eszem.Amikor egyedül vagyok,mindig azon filozok,hogy ezt es ezt fogom tenni es mondani,ha jelentkezik,aztan meg ha ott az alkalom ugy viselkedek mint egy megfelemlitett pincsi.:(
2013. okt. 27. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:
irsz privit?
2013. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!