Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha a barátnőm meglátogat egy hétvégére, akkor egy tonnányi szírszart hoz magával?

Figyelt kérdés
Épp ma reggel üldögéltem a wc-n és mikor körül néztem a fürdőben csak az ő kozmetikum szarjait láttam. Na nem mintha zavarna (csak egy kicsit) de dugig van a fürdő a cuccaival. A másik meg 2 napra hoz 6 váltó ruhát, pedig szinte mindig ugyanaz a program, gyors kiruccanás a városba majd összebújva tv nézés. Majd mikor elmegy, akkor mindent visszagyömöszöl a ház méretű bőröndjébe úgy, hogy a jelentős részét nem is használta. El sem merem képzelni, hogy mi lesz télen, mikor 1 hétre elmegyünk síelni.
2013. okt. 27. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ó te szegény:D Mi lesz veled ha oda is költözik:xD Akkor megnézheted magad, az ilyen tipusú emberrel:D
2013. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a hatalmas problémáidat.
2013. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi lányok így működünk :D Sosem tudjuk előre, hogy melyik ruhához lesz kedvünk :DD
2013. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, de nem viszek ennyi cuccot xD
2013. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden lány ilyen :D nem lehet tudni milyen idő lesz, hova megyünk...xD
2013. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd, ha együtt is éltek, örülhetsz majd, ha lesz egy saját polcod a gardróbban :)
2013. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaguár mondja a frankót:DD
2013. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

fúh engem ki fogtok nevetni de én egy tangával megyek :D

csaj vagyok:D

2013. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Részvétem pajti... :/ De legalább amennyire idegesítő, annyira szerethető is ez a dolog. :D
2013. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az egyetlen szerethető része, hogy nem csak az én cuccaimat látom, mert az azért sokkal szarabb lenne. Viszont én próbálok neki példát mutatni, hogy egy hétvégére bőven elég egy tolltartó méretű neszeszer és egy váltószett, akár egy tescos nejlon szatyorban is bőven elférne a cuccom.
2013. okt. 27. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!