Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a nők rossz tulajdonságai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a nők rossz tulajdonságai a társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés
A nőknek a rendes pasi= jó képű, kigyúrt és/vagy gazdag férfi, minden mellékes nekik, sőt figyelembe se veszik. Ha valaki csak átlagos, vagy ne adj isten átlagon aluli külsőre, már esélye sincs.

2013. okt. 27. 19:48
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Olvastad a kérdést kedves #20-as? Segítek: "Rossz" tulajdonságról volt szó!
2013. nov. 10. 18:16
 22/42 anonim ***** válasza:
95%

Kinek mi a rossz?!

Én mazochista vagyok, kegyetlenségre vágyom és szenvedésre. Erre mindegyik lány akivel találkozom okos, kedves, figyelmes és észbontóan szép.

2013. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
50%

ha ennyire utálod a nőket, miért nem pártolsz át a másik nemhez kapcsolatot keresni; ha jól értelmeztem, neked a psik a tökély netovábbjai


pedig sok csaj nem olyan, amilyennek te leírod őket/leírsz minket

ja, és nem kellene általánosítani


22/N

2013. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Mond meg kérlek, hogy miért nem kell általánosítani?
2013. nov. 11. 05:18
 25/42 anonim ***** válasza:
75%

Ehh, hogy lehet valaki ekkora s*gg .

Oké, hogy egy genetikai hulladék vagy, és az agyad kiselejteződött a kifejlődés során, és ezt akarod kompenzálni, de kérlek...

Megértem, hogy sok rossz tulajdonságot akarsz felsorolni, de leírtál max 6ot, a többi csak szinoníma (rokon értelmű szó, ha nem tudnád.)

2013. nov. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:
90%
A te génjeidet nem fognak fent maradni van egy olyan érzésem, kedves kérdező:DD Egyébként úgy látszik egy csaj lekoppintott az első szar próbálkozásodnál és most általánosítasz.
2013. nov. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
28%
Kezdjük ott, jó van-e? Mert én egyre kevésbé hiszem, h lenne egy szál jó is bármelyikben!
2013. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
93%

na figyeljetek, leírom egy hülye csaj szempontjából, milyenek a pasik:

-szexmániások,

-érdekemberek,

-önzőek

-egoisták

-feledékenyek (szülinap, évforduló...)

- mindegyik túl sokat iszik

- ... egyéb csak rossz tulajdonságok


Srácok, mit szóltok ehhez ? (azoktól kérdezem, akik csak rosszakat tudnak mondani a nőkről) Ugye most azt érzitek ez nem így van, hogy csupa baromságot írtam, meg nem tudok semmit az életről, és egy besavanyodott unalmas nő vagyok. És nem értitek miért általánosítok. Joggal gondolhatnátok, ha ez lenne az igazi véleményem; de nem ez. Csak szemléltetésképpen írtam.


Hogy amikor ti csak pocskondiázzátok a női nemet, akkor valami ilyesmiket gondolunk rólatok, amit ti abban az esetben, amit fentebb írtam.

Szóval kedves kérdező, érted már, miért nem kellene általánosítani?

7 milliárd emberből tegyük fel, a fele nő; hogy gondolhatod hogy mindegyiknek olyan, amiket te feltételezel rólunk?


22/N

2013. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
58%

-szexmániások (pipa)

-érdekemberek (pipa)

-önzőek (pipa)

-egoisták (pipa)

-feledékenyek (szülinap, évforduló...) (pipa)

- mindegyik túl sokat iszik (pipa)

- ... egyéb csak rossz tulajdonságok

az utolsóról tudnál konkrétabb dolgot mondani? Nem teljesen értem, hogy mit értesz alattuk.


Nem igazán érzem magam megsértve, ha mélyen magamba nézek, akkor stimmel a leírás.

2013. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Még:


- rugalmatlanok

- intoleránsak

- nem akarnak szembesülni a saját hibás gondolkodásmódjukkal

2013. nov. 14. 01:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!