Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a nők rossz tulajdonságai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a nők rossz tulajdonságai a társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés
A nőknek a rendes pasi= jó képű, kigyúrt és/vagy gazdag férfi, minden mellékes nekik, sőt figyelembe se veszik. Ha valaki csak átlagos, vagy ne adj isten átlagon aluli külsőre, már esélye sincs.

2013. okt. 27. 19:48
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
- játsszák az elérhetetlent
2013. nov. 14. 02:28
 32/42 A kérdező kommentje:

- befásultak

- elhasználtak

2013. nov. 14. 02:35
 33/42 A kérdező kommentje:
- sekélyesek
2013. nov. 16. 05:06
 34/42 A kérdező kommentje:
- ők sem tudják, hogy mit is akarnak
2013. nov. 16. 05:42
 35/42 anonim ***** válasza:
80%

Egy fanatikussal nem szabad vitázni, ezért nem is teszem, de annyit hozzátennék hogy neked annyi rossz tulajdonságodat látom így "ismeretlenül" is, mint égen a csillag.


Ha ez a véleményed akkor mit akarsz a nőtől? Ha én nem szeretem mondjuk a spenótot, mert rossz az íze, akkor nem eszem spenótot, de attól hogy nem eszek nem fogom fújjolni.


Ezer meg egy ilyen kérdés van kiírva ide naponta, nem tudom hogy mindet te írod ki, vagy többen. Remélem mindet te, mert ha ennyi selejt van az országban akkor nagy bajban vagyunk.



A kérdésed: A nőknek a rendes pasi= jó képű, kigyúrt és/vagy gazdag férfi, minden mellékes nekik, sőt figyelembe se veszik. Ha valaki csak átlagos, vagy ne adj isten átlagon aluli külsőre, már esélye sincs.


Ugye magad is látod/tudod hogy baromságokat beszélsz?

A csajoknak a gazdag, humoros, jóképű stb. pasi kell és nem az átlagos vagy átlagon aluli? Na ne, hogy képzelik.

Miért nem választ valaki egy átlagon aluli pasit magának? Akinek se pénze, se céljai, se humora, se jó külseje, se semmi egyebe nincs, csak megszületett, elérte azt a kort hogy kívánja a p*uncit, és bár nem alkalmas arra hogy meg is kapja, de akkor is kapjon p*uncit mert hát miért ne?


Szedd már össze magad ember.

2013. nov. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
89%
a kérdező beteg.
2013. nov. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

35. nem értek veled egyet.

Az átlag alatti férfi is kaphat nőt, csak éppen átlag alatti nőt. Azt meg inkább nem akarja, mert azért mégis átlag alatti...

Kb. ilyen lehet a kérdező is. Nem tudja belőni a saját ligáját, ezért ilyen nyomorék. De ne nevessétek ki, meg szemétkedjünk, szerintem hagyni kellene, hogy kiadhassa magából. Pl. így egy kérdés formájában. Dühöng egy két hónapot, aztán biztos megnyugszik.

2013. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Akkor csak egyetértesz, mert én bár nem írtam, de ezt akartam sugallni. Itt az olyan csajokra céloztam akikre a kérdező. A kérdező egy másik kérdésénél, ahová belinkelte ezt a kérdését, fejtettem ki erről a véleményemet.
2013. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Részben egyetértek.
2013. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
A kérdező nem beteg, csak egy kicsit túloz. De s kérdező gondolataival egy részében egyetértek.
2013. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!