Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a csaladomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a csaladomnak, hogy szereto voltam?

Figyelt kérdés
23 eves lany vagyok, 4 evvel ezelott egy nyugati orszagba koltoztem,es megismertem egy nos ferfit, egymasba szerettunk, es a szeretoje lettem.Azon kevesek koze tartozom, akiknek sikerult, mar egy eve egyutt elunk, es itt jon a bibi.A csaladom, sot a barataim sem sejtik, hogy o nos volt, es van ket gyereke is.Anyukam ketszer valt el, masodjara azert, mert a ferjenek szinten szeretoje volt, a nagymamam ugyanez.Roviden tehat, a mi csaladunkban gyulolik a szeretoket.Pont ezert, amikor megismertem ezt a pasit, nem mondtam el, hogy mi van, mondvan, ugysem fog sokaig tartani a kapcsolat, jobb hanem tudjak.ki tudta, hogy ez lesz?Azota megismertek a baratomat, es nagyon kedvelik, de gozuk sincs rola, hogy neki elottem mar volt csaladja.Attol felek, hogyha elmondom az igazat, utalni fogjak, vagy ami meg rosszabb, kitagadnak.Az tuti, hogy soha tobbet nem biznak meg bennem.Hogy a francba masszak ki ebbol???
2009. nov. 14. 01:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell elmondanod. ne tegyél rájuk tehernek olyan infót, amit ők nem szívesen cipelnének. találkoztatok, együtt vagytok, happy minden, kész.
2009. nov. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
na igen, ez egyszeru lenne, csakhogy anyuek szoktak jonni nyaralni hozzank, es a pasim sokat van a gyrekeivel, sot ok is szoktak hozzank jonni.raadasul egy kivarosban lakunk, tehat elobb utobb mindenkeppen kiderulnek a dolgok...
2009. nov. 14. 02:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a barátodnak volt egy előző házassága és ebből gyerekei még nem halálos bűn!... Nem?


Azt kell füllenteni, hogy ti akkor ismerkedtetek meg, amikor ő egy ideje már elváltként élt. Nem kell mindent részletesen elmesélni, ennyi bőven elég.


Én a helyedben inkább azon aggódnék, hogy ha a barátom énmiattam felrúgta a családját és otthagyta a gyerekeit, ezt velem is meg fogja tenni pár év múlva!...

2009. nov. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiről nem tudnak az nem fáj...

A magánéletedet nem feltétlenül kell kibeszélni az embernek a családtagjai részére, én sem számolok be anyukámnak- apukámnak a szexuális életemről!

Erre valók a barátok...és a pszichológus!

De akkor már inkább a barátok. Jól ki kell beszélni magadból velük és akkor megnyugszik a lelked.

Minden embernek van titka, amit nem beszél ki a családjának. Nem kell rögtön mindenről beszámolni.

Amúgy nem téged utálnának, hanem a pasit, és jönne a duma, hogy az előző családjával megtette elhagyta őket, akkor nyilván való, hogy Téged is el fog hagyni majd valakiért... És majd állandóan ezt kell hallgatnod. A család még, ha a Te érdekeidet is nézi elég idegesítő tud lenni ilyen szempontból, mert késztetést éreznek, hogy beavatkozzanak a dolgaidba. Nekem a nagymamám és a nagynéném ilyen.

2009. nov. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Azzal nincs semmi baj, hogy a barátodnak VOLT előtted családja, viszont azt mondd el a barátodnak hogy egy kétgyermekes nős férfi szeretője voltál. Ha van gyomra és továbbra is veled marad akkor ok, ha nem akkor így jártál... legközelebb majd gondolkozol!

21F

2009. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is mondjátok el nyugodtan, hogy elvált és gyerekei vannak, de azt ne, hogy miattad
2009. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

21 eves, nagytudasu!

a ketgyermekes nos ferfi a jelenlegi baratom, szoval nem jol ertelmzted a kerdest.Es valoszinuleg van hozzam gyomra, ha velem van...

2009. nov. 15. 03:44
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

itt a 21 éves "nagytudású".

nem évben mérik az intelligenciát és a tudást, ugye...

kérdést lehet hogy félreolvastam, mert egy ilyen embernek egyáltalán nem érdekelnek a "problémái".

amúgy örülsz, hogy tönkretetted a családját? velünk is ezt csinálta apukám és én ezt olyan megalázónak tartottam, hogy 17 évesen otthagytam, azóta se találkoztam vele/velük és nem is fogok!

persze ehhez kell önbecsülés és büszkeség is...


és a végére mondok egy jó hírt: ha a két gyermekét és a feleségét otthagyta, nyilván kell eltartásit fizetnie utánuk, és ha őket otthagyta mi a biztosíték arra hogy a huszonéves barátnőjét nem cseréli le idővel.

tudom tudom még dúl a szerelem, ő nem olyan ember bla bla bla

2009. nov. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves buszke 21 eves!Igen, itelkezni nagyon egyszeru ugyebar...figyelj, ket dolgot mondok neked, meg a hozzad hasonlo mindentudoknak, akik folyamatosan a szeretot hibaztatjak mindenert.

1: egy hazassagot, ami jol mukodik, nem lehet tonkretenni. 2:a ferjeket senki nem kenyszeriti arra, hogy otthagyjak a feleseguket, az en pasim 37 eves, felnott ember, tudja mit akar.Nyilvan azert valasztott engem, mert a volt felesegevel mar nem mukodtek a dolgok.Es kepzeld, nem csak azert, mert en voltam!!

Es meg valami, amit valoszinuleg nem tudsz, hogy en sem ismerem az en apamat, lelepett tolunk, es a mostohaapam meg szinten egy no miatt hagyott ott minket...szoval ismerem mind a ket oldalt...Viszont azok, akik csak az egyik oldalt ismerik, ne okoskodjanak szerintem.En tanacsokat kertem, nem itelkezest.Ugyhogy legyszi, ne irj tobbet, mert nekem meg az ilyenekhez nincs gyomrom, mint te!

2009. nov. 15. 15:12
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

igazad van abban, amit írtál!

két gerinctelen egy párt alkot :)

2009. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!