Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfenyegetett a barátom apja, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom egy jómódú családból származik, az apja valami parancsnok volt a katonaságnál, az anyja orvos, ő még dolgozik, az apa nyugdíjas. Tegnap este a barátom anyja áthívott vacsorára. A barátom 3 hétre kiment külföldre munka miatt. Szóval egyedül élek és az anyukája áthívott. Ott volt az anya, az apa meg a barátom bátyja. Minden szépen ment vacsikor, beszélgettünk meg minden, vacsi után segítettem mosogatni meg rendet rakni, aztán a két szülő felment lepihenni én meg a barátom bátyával a nappaliban sörözgettem meg filmet néztünk, dumáltunk, vele jó a viszonyom. Nem sokra rá lejött az apa, félrehívott és a következőt mondta nekem(nem biztos, hogy szó szerint így de igyekszem úgy leírni): Ha nem szakítasz a fiammal, elmondom neki, hogy megcsalod fűvel fával. (Soha nem csaltam meg a 3 és fél év alatt!) Nem akarok egy ilyen kis számító szukát a fiam közelében látni. És ha erről szólsz neki letagadom és talán még a munkahelyednek is búcsút mondhatsz.

Semmi rosszat nem tettem neki, annyi, hogy n szegény családból származom. Korábban is tett néhány apró megjegyzést és sosem szívlelt engem igazán, de úgy voltam, vele, hogy majd elfogad egyszer. Visszament a szobájába, én elmondtam ezt a barátom bátyjának, aki mondta, hogy ne foglalkozzak vele, majd ő beszél vele, nem fog semmit csinálni. Mindig ilyen volt.

Nem merem elmondani a barátomnak, nem akarom, hogy szétszedjen minket ez az ember. Mit tehetnék? Bevallom, picit félek tőle... Picit nagyon. Én tényleg soha nem csaltam meg a barátom, nem tudom ezt honnan szedte. Senkinek nem ártottam a családból. Miért ilyen velem?


2013. okt. 29. 09:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én biztos elmondanám a helyedben a barátomnak. Mondjuk én is félnék, mert az enyém nagyon szereti és tiszteli az apját, de viszont tisztában van vele, hogy én a kapcsolatunkat a kölcsönös teljes őszinteségre helyeztem, tőle is elvártam, hogy mondjon el olyat is, ami nekem kellemetlen, volt is rá eset. Szóval elmondanám.
2013. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a vén gcitől, hogy miért ilyen gci :) Adjon rá magyarázatot, mert a rágalmazás súlyos vétség. Bizonyítsa be, és ha ez nem oldja meg a helyzetet golyón rúgod a helyszínen. Én ezt tenném, az hatásos élmény, mikor nem számít rá az ember és el van szállva.
2013. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
bírom az ilyen embereket!!!!
2013. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Beszélj az apjával megint, hogy miért mondta ezeket, de vedd fel telefonnal.Majd mutasd meg a barátodnak...
2013. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
(14) Felveheti nyugodtan telefonon, de ezt a bulit már bukta. A kisöreg nem hagyja tovább a tevékenységét.
2013. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!