Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti beszoktatok lépni a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszoktatok lépni a másik e-mailjébe, facebookjába, stb?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a barátommal.

A kapcsolatunk elején ő megakarta adni nekem a jelszavát facebookra, én pedig mondtam neki, hogy nem kell, jobb, ha nem tudom. Utána persze simán megadta, de nem kértem, és sose léptem be a facebookjába. Én sem adtam meg az enyémet neki.

Sajnos azonban egyre nagyobb csábítást érzek, hogy belépjek az övébe-igyekszem megállni, mert mindenkinek van magánszférája, és én sem örülnék, ha belépne az enyémbe.

Beszélgettem egy lánnyal, aki 3 éve van kapcsolatban, és ellenőrzés céljából beléptek a barátjával egymás facebookjába. És egy csomó ilyen előfordul.

Én nem akarok belépni, csak sajnos megfordult a fejemben...de nem akarok! Ki hogy van ezzel?


2013. okt. 29. 10:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen, be szoktunk, egymás tudtával, és gyakorlatilag ez nem jelent semmi különöset nálunk. Nincs mit titkolnunk.
2013. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz ha nem bíznak egymásban annyira a hogy nem ellenőrizgetik egymást. A magánszférát azért tisztelni kell. Ha meg nem akarsz mi a kérdés?
2013. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
na annál idegesítőbb nincs akkor inkább törlöm a fiókot
2013. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nekünk sincs nagyon mit titkolni, de pl én szoktam beszélgetni egy felnőtt Anyukával, olyanokról, amit nem akarok, hogy elolvassa a barátom.:) Meg szoktam olyan dolgokról, amit jobb, ha nem olvas.

Igen, igazad van..:( Talán csak megerősítést vártam, hogy sikerüljön megállnom a belépést. Mert az a baj, hogy sokszor felmerül az agyamban, mert tudom, hogy találnék régi, fájó dolgokat, amikre nagyon kiváncsi vagyok, de nem akarom megtenni. SZóval nem fogom. Najó, befejeztem a hisztit :)

2013. okt. 29. 10:28
 5/22 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért, szóval azzal hogy nem nézel bele a fiókjába, ő sem fog a tiédbe és a bizalom is erősödik köztetek. Szóval szerintem a pillanatnyi kísértést érdemes elnyomni a hosszútávú előnyökért :).
2013. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű, gondolj bele, mi történne, ha belépnél és tegyük fel, olyat látnál, amit nem akarnál. Mi történne?


1. Nem szólnál neki, mert akkor kiderülne, hogy kutattál a facebookján, de így csak magadat őrölnéd, ami ahhoz vezet, hogy netán beképzelnél olyan dolgokat, amik talán nincsenek is, csak mivel vele nem tudod megbeszélni, kreálod a problémákat.


2. Elmondod neki, talán nekiesel, mert nem bírod megállni. Ebben az esetben kiderül, hogy kutattál utána, elindul a vita és egymás fejéhez vágtok mindenfélét. Esetleg azt mondja majd, jó, akkor most lássuk a tiédet, hiszen így fair. Te pedig azt írtad, nem akarod, hogy lássa, miket levelezel.


Na? Be akarsz még lépni? :-)

2013. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az a másik magánügye. Én sem adom ki a magamét, és pároméra sem vagyok kíváncsi.
2013. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Soha egyik párommal sem cseréltünk jelszót, egyik fiókunkhoz sem.


És a legnagyobb marhaság az, ha valaki megadja a jelszót, mert ezzel erősen próbára is tenne.

Egy párom egyszer megadta a gmail-es jelszavát, mert kellett neki egy telefonszám. De igazából utána rögtön meg is változtatta a jelszavát.


Én nem tartom etikusnak, hogy megadjuk egymásnak az ilyen jelszavakat, mert

1. mindenkinek van magánszférája. Én elhiszem, hogy nem csal meg, de lehetnek olyan dolgai, amit nem akar az orromra kötni.

2. ha éppen egy igazi troll a párom akkor szórakozhat a nevemben.

3. szakításnál ha nem te változtatod meg előbb a jelszót, akkor bosszúból ő a nevedben bármit megtehet.


Nekem sokkal jobb úgy, hogy megvan ebben a magánszférám és megvan a páromnak is. Tiszta helyzet, semmi gubanc.

2013. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem. És nem is értem azokat akik egymás privát leveleit akarják nézegetni.. Számomra fontos a bizalom a kapcsolatban. Ha az nincs meg, akkor nincs miről beszélni. 4 éves kapcsolatom van. 21f
2013. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nálam az jelenti a bizalmat, hogy nem mászok be a másik bőre alá. Szóval én nem adom meg a jelszavamat, de nem tartok igényt a másikéra sem.
2013. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!