Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti beszoktatok lépni a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszoktatok lépni a másik e-mailjébe, facebookjába, stb?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a barátommal.

A kapcsolatunk elején ő megakarta adni nekem a jelszavát facebookra, én pedig mondtam neki, hogy nem kell, jobb, ha nem tudom. Utána persze simán megadta, de nem kértem, és sose léptem be a facebookjába. Én sem adtam meg az enyémet neki.

Sajnos azonban egyre nagyobb csábítást érzek, hogy belépjek az övébe-igyekszem megállni, mert mindenkinek van magánszférája, és én sem örülnék, ha belépne az enyémbe.

Beszélgettem egy lánnyal, aki 3 éve van kapcsolatban, és ellenőrzés céljából beléptek a barátjával egymás facebookjába. És egy csomó ilyen előfordul.

Én nem akarok belépni, csak sajnos megfordult a fejemben...de nem akarok! Ki hogy van ezzel?


2013. okt. 29. 10:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Legnagyobb bunkosag a kapcsolaton beluli ellenorzes es a szemelyes dolgokba beleturkalas. Senkinek semmi joga hozza felugyelni a masik eletet, kutakodni az interneten, belenezni a telefonjaba, turkalni a zsebeben ... es meg sorolhatnam.


Egy jol mukodo kapcsolatban lehet am kerdezni. Nem kell nyomozot jatszani, ha kerdes merul fel valamivel kapcsolatban, akkor a legegyszerubb rakerdezni es atbeszelni a dolgokat.

2013. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem mentem bele, csak egyszer a telóját néztem meg, de azt is nagyon bánom már, mert szégyelltem magam miatta.. hülyeség az egész, ha megcsal, úgyis kiderül, és akkor lapát....
2013. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%
A bizalom pont ott kezdődik, hogy megosztunk ilyen dolgokat egymással. Engem sose zavart, ha a párom belépett, és pl. a nevemben írt egy ismerősömnek, mert én éppen olyan helyzetben voltam, hogy nem tudtam. A másik. Tudatlanul,bután, átverve nem szeretnék egy kapcsolatban élni. Mikor össze jöttem egy sráccal, fura érzésem volt. A telefonját mindig eldugta előlem. Aztán mikor elaludt bele néztem, volt egy kis bűntudatom, de amiket ott láttam, olvastam, elég volt ahhoz, hogy rögtön elzavarjam, nem mondtam meg neki, hogy miért. A lényeg hogy az exével kavart, csúnya dolgokat írt rólam, szó szerint le is kurv.ázott egy ismerősénél. Fb-n kb. 5 csajjal kavart. Szóval ha nem nézek bele akkor a telefonjába, akkor ma is boldog tudatlanságban élnék, de ha most derülnének ki, tuti sérültem volna, és nehezebben hevertem volna ki, mint akkor az elején. Nekem bármelyik párom megnézheti a gépem, az fb-m, a mobilom, stb... nincs benne semmi olyan ami irritáló, vagy felhasználható lenne ellenem. Gondoljatok bele, vannak akik pl. egymás bankszámlaszámát és egyéb fontos dolgaikat is tudják, amikkel durvábban vissza lehetne élni.
2013. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
a bankszámla normális, főleg ha már házasok az illetők.. de ilyen fb-ket sztem fölösleges tudni.. én az exemről anélkül is megtudtam, h belenéztem volna, mert ő meg aztán nyiltan irogatott kommenteket és társai :D
2013. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát sok-sok éve,mikor mégcsak 20 éves ill fiatalabb voltam, akkor belenéztem az akkori párom telefonjába és a böngészőbe is.


Akkor még nem volt fb,csak iwiw..


A lényeg, hogy én olyan kis naív voltam,a srác is kis szende,de nagyon jópasi.Nem gondoltam, hogy bármi probléma van köztünk...Sajnos sokat dolgozott,12/24-ben is,szóval úgymond mindegy volt,mert sose derül ki,ha bármit csinál.Én megbíztam benne,de azért megnéztem a telóját.Akkor szerintem még képernyőzár sem volt a telefonokon,hisz okostelefonok sem voltak..


Aztán egyszercsak szakított velem,tök hirtelen.Éreztem, hogy talált mást,és össze is jött vele nem sokkal a szakítás után.Iwiw-en vettem észre,h van új ismerőse stb.


Lényegtelen.Azt akartam ezzel mondani, hogy bár megbíztam benne,és nem akartam kutatni, tisztában vagyok vele, hogy bárkivel előfordulhat, hogy megcsalják...Szóval inkább mindenkihez úgy állok hozzá, hogy ha megcsal majd engem,hát ez van,sajnos ilyen az élet.Tovább kell menni,szakítani és keresni mást,aki majd boldoggá tesz.Ennyi.

2013. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nem csinálunk ilyet.
2013. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mi már házasok vagyunk, de régebben is tudtuk egymás jelszavait email , fb iwiw, még a telefonjainkat se dugdossuk a másik elöl. Kérésére szoktam belépni ide oda, ha kell neki valami info, megnézni a leveleket mert fontos neki valami stb. Többször is volt olyan, hogy én vettem fel a telefonját, mert közelebb voltam, és sokszor kért hogy ha hívják vegyem fel, mert nem tudja az illetőt visszahívni.


fb fiókjába is be szoktam lépni, de nem érdekel a levelezése, még sose néztem meg. Azért lépek be mert honfoglalón játszom, és ha nekem már nincs kalandom, az övével játszom. De tud róla, és így fejlesztem az ő nickjét is. Ő ritkábban játszik, általában ellenem:)


De pl ő is tudja az én jelszavam, bár én általában nem lépek ki, szóval ő is látja az én fiókom.


Nincs mit titkolni. Nekünk ez a természetes, és az lenne fura, ha dugdosnánk egymás előtt a dolgainkat.


Aki meg ilyen amatőr dologgal mint fb, iwiw, telefon sms és hasonlók lebukik, az meg is érdemli...


27/N

2013. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A bizalom ott kezdődik, hogy nincs szükség ezen fiókok, jelszavak kötelező és kölcsönös megosztására. Ha meg akarja adni, adja, de én nem fogok magamtól az ő fiókjában mászkálni és a leveleit olvasgatni. Egyébként ha meg akar csalni, szakítani akar, akkor az úgyis meg fog történni.
2013. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
kitárulkozás és bizalom két eltérő fogalom... és sokan felcserélik a kettőt.
2013. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Természetesen. Többször megkérjük a másikat, ha éppen nem vagyunk netközelben és valami üzenetet várunk, hogy lépjen be, nézze meg, esetleg olvassa el, ha olyan jellegű és válaszoljon (pl. Facebook-on, ha hirdetésre privit kap valamelyikünk). Kutakodni nem szoktunk, de nagyon nincs is mit, semmi olyasmit nem írunk, ami titok lenne a másik előtt. Barátok, családtagok által írt személyes leveleket csak akkor olvasunk el, ha a másikunk szerint ránk is tartozik, ami benne áll.
2013. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!