Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja azt a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt a párom, hogy ha nincs kedvem lefeküdni vele akkor megcsalom?

Figyelt kérdés
Egy nő sosem lehet fáradt a szexhez vagy mi?
2013. okt. 30. 10:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, milyen rendszerességgel utasítod el.
2013. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Kb két hete nem volt szex, sokat dolgozom és fáradt vagyok.
2013. okt. 30. 10:24
 3/65 anonim ***** válasza:
100%

De, lehet fáradt, ahogy egy férfi is.

Csak nem mindegy, hogy ezt hogy közlöd és a másik hogy fogadja.

A "hagy má' békén" és a "húzzál má' a pics-ba" - nem a megfelelő mód.

És az se normális, ha a másik fél nem fogja fel és ahelyett, hogy csak odabújna hozzád, erősködik illetve alaptalan vádakkal támad.

2013. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, nálunk pont fordítva van, a párom állandóan fáradt és ha van is valami, akkor az is csak tíz percig tart. Állandóan fáradt, ha leül tévézni, öt perc múlva már alszik. Ezzel persze semmi gond nem lenne, csak hogy hétvégén, amikor az ég világon semmit nem csinál és tízkor kel ki az ágyból, akkor sem történik semmi, ha én nem mászok rá ... vagy még akkor sem. Mindig is ilyen volt, nem a szenvedélyek embere. Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy nagyon nem mindegy, hogy hányszor fordul elő, mert ha csak néha hivatkozol fáradtságra, az érthető, de nekem már hiába mondja a párom, hogy fáradt, nem nagyon tudom megérteni őt.
2013. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
24%

Azért 2 hét elég sok idő egy férfinek szex nélkül ezt Te is beláthatod.

Vigyázz ,mert ha nem kapja meg tőled akkor keres mást.

2013. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
Napi 12 órát dolgozom, este érek haza, lefekszem és már alszom is. Persze ő is fizikai munkát végez de az ő munkaideje kötetlen.
2013. okt. 30. 10:33
 7/65 anonim ***** válasza:
91%

4-es vagyok.

Utolsó, ne általánosíts, az én páromnak egyáltalán nem sok a két hét, sőt még három sem. Nem mindenki van megáldva heves vérmérséklettel.

2013. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
15%

Megint 4-es vagyok.

Kérdező! Én is 11-12 órát dolgozom naponta, ami mellé még 3-4 órát is utazom, mert nagyon messze van a munkahelyem. A szexhez mégis mindig van kedvem, nem megerőltetésként élem meg, hanem egy pozitív dolognak, mert szeretem (illetve szeretném) csinálni. És fejfájásra is a legjobb gyógyszer!

2013. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem kifogás,egyébként hány éves vagy?Amúgy is a férfi végzi a "munka nagyobb részét" az ágyban,Te legalább ellazulsz egy kicsit.
2013. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
50%

Mond el neki, hogy többet is tehetne érted az ágyban, akkor kedved is lenne hozzá.

Ebben látom én a problémát. Egy nő se mondja, hogy túl fáradt, ha jó a szex, ami után a pihenés is jobban esik.

2013. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!