Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi, aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki az elfoglalt életmódja, karrierépítés miatt nem tud elképzelni tartós párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Esetleg alkalmi kapcsolatokat, de arra is "sajnálja" sokszor az időt. Ha van itt ilyen férfi, néhány dolgot kérdeznék!
2013. okt. 28. 16:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
Kérdezz bátran
2013. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jelen.
2013. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kérdező,engem is érdekelne ez:) (bocs az offért)
2013. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérdezz nyugodtan.De jobban járnál ha ide írnád le a kérdéseket
2013. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdezz nyugodtan. :)
2013. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de igaz rám úgy az egész kérdés.
2013. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor írom itt: Egy ilyen helyzetben, amikor már évek óta tudatosan csak a megadott cél felé haladtok, jön valaki, aki minden szempontból ideális partner. (Nem csak látszólag, hanem alaposan megismeritek, és tényleg minden szempontból ideális számodra!). Mit tennétek?
2013. okt. 28. 17:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze vele
2013. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attol függ. Jol megvagyok egyedül, elem az eletem, tanulok, melozok. Ha a pasi tudomasul veszi es el tudja fogadni, hogy nem fogom egyik naprol a masikra fenekestül felforditani erte az eletem, esetleg beszelhetünk rola. De nagyon nagyon top pasinak kell ahhoz lenni, hogy en feladjam erte a jol felepitett szingli eletem.

22L

2013. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, lány vagyok, de ez a téma nagyon érdekel.

A barátom ilyen, eltervezte a karrierjét, nagyon hajt felé, rengeteget tanul. Egy ilyen embernek több-kevesebb idő után már nem lesz ideje a párkapcsolatára? Ez mindig így van? Mert már észrevettem,hogy még csak 17 éves, de alig akar vagy alig van ideje rám.

2013. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!