Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többszöri vita után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszöri vita után mennyi idő kell amíg a másik megbékél?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk,Eljegyzést tervezünk,házasságot,családot! Pár nappal ezelőtt elég csúnyán összevesztünk (számomra semmiségen,ő pedig felfújta) Azt írta hogy egy hétig nem keres,merthogy igenis az lesz amit ő akar és most hatást gyakorol rám merthogy én túl büszke vagyok!Van értelme keresni?Már 2 nap eltelt! Hozzáteszem,sajnos olyan távkapcsolat,hogy a munkájából kifolyólag 5 hónapja nem láttuk egymást!
2013. okt. 31. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

mi 1 napot nem bírunk ki soha.. max 2-3 óra durcizás van, soha több, szerencsére :)

20F és 20N, 1 éve vagyunk együtt

2013. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség a másikat nem keresni egy hétig,és ennyire felfújni magát.Gyerekes dolog.Főleg,hogy távkapcsolatban éltek,és régóta nem láttátok egymást.Inkább beszéljétek meg és béküljetek ki,mert távolról nagyon rossz ezt csinálni,én tudom,sajnos tapasztalom.
2013. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy hét mulva érkezik haza...azt mondta nem akarja hogy én menjek érte majd megoldja,és majd hiv ha lesz kedve!irtam neki pár sort a vita után,és (bocsánatot is kértem,pedig nem érzem magam hibásnak),de nem reagál rá!Meddig érdemes várnom rá? Megalázkodni nem akarok ugy érzem megtettem az eslő lépést és tudja hogy mit érzek iránta! hozzátenném az eljegyzési gyürüt már megvette!

30/F 27/L

2013. okt. 31. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
1,564556 nap
2013. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!