Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomorú vagyok emiatt, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok emiatt, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
Szombaton utazott el a párom Kinába két és fél hétre. Vasárnap irt egy smst, hogy 00.07-kor odaérkeztek és vegyem fel az új számát Skype-partnernek. Felvette, visszaigazoltam és azóta semmi... Ennek már jó pár napja. Azt mondta, hogy ne irjak smst, mert az neki 300 Ft-ba kerül sms-enként. Tettem be neki egy csomagot, amiben csokik meg ilyesmik voltak, amiket szeret, a lelkére kötöttem, hogy csomagolja be. Megigérte. És tök örült neki szerintem. Na de sem facebook-on nem irt azóta, sem Skype-on nem keresett. Lehet, hogy úgy van vele, hogy lemegy a két és fél hét, addig nem keres, majd találkozunk, ha hazajött. Na de okostelefonja van és azon lóg minden szabadidejében. Nem hiszem el, hogy nekem nem tud azon egy privát üzenetet irni. Kezdek szomorú lenni és azt érzem, hogy nem is gondol rám. Már arra is gondoltam, hogy ha hazajön, nem is találkozom vele, mert ez nekem rosszul esik. Nem hisztis vagyok, csak csalódott. De az nagyon... : ((
2013. okt. 30. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Azért vagy csalódott mert nem írt?Hááááát.

Várj és kiderül.

2013. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vasárnap óta valóban eltelt pár nap.Ha azóta nem jelentkezett,annak lehet,hogy nem csak anyagi okai vannak.Szerintem közösségi oldalon írhatsz neki,az nem kerül semmibe,ha arra sem reagál,az már valóban nem jó jel.
2013. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
és ha nincs a közelében internetkapcsolat? én is jártam már így, egy hétig nem volt netem. ne akadj fent ezen. írj neki sms-t, hogy aggódsz mert napok óta nem érkezik felőle hír. de tényleg ne gondold túl a dolgokat..
2013. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy pont Kínában fog megcsalni. Ment vele itthoni csaj?
2013. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ment. Én nem hiszem,m hogy megcsal. Nem olyan, nem ezért aggódom. Nem is aggódom, mert tudom hogy talpraesett. Csak egy önző érzés és ezt bevallom: Jól esett volna, ha jelez valamit. Igy olyan mintha nem gondolna rám..
2013. okt. 30. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!