Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám azt elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám azt elérni, hogy elhagyja miattam a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, csak az a baj, hogy van banője. Ráadásul egy gyönyörű szőke bombázó...:(

De szerintem egyáltalán nem illenek egymáshoz, ezért jobb lenne, ha elhagyná a lányt, mondjuk értem. Most lehet, hogy elhodrdtok majd mindennek, de bizony ez így van. És szerintem én is bejövök a srácnak, mert minden nap néz engem a buszon meg ilyenek.

Segítsetek pls.!!


2010. szept. 27. 17:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
barátkozz vele, akár flörtöl is...mintha nem is lenne senkije, ha hagyja magát ez nem kérdés elhagyja majd magátol is
2010. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 nielindi ***** válasza:
100%
te nem nagyon tudsz bekeverni. ha kiderül, h te piszkáltál bele a kapcsolatba, akkor ráb@szol. ha nem ismered, akkor ismerd meg, lehet, h nem is kell. ha szereti a barátnöjét, fejre is állhatsz, nem fogja elhagyni csak azért, m szerinted nem illenek össze.
2010. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 nielindi ***** válasza:
100%
ha bekavarsz vmit, és kiderül, h te voltál, akkor pont az ellenkezöjét fogod elérni annak, amit akartál.
2010. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ja vagy úgy. Én nem akarok úgy bekavarni, hogy na ráászok a srácra vagy ilyesmi, hanem csak finoman, hgy rájöjjön magától, hogy én jobb vagyok, mint a csilli-villi bombázó kis bnője. :)
2010. szept. 27. 17:45
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt megszívtad, keress mást
2010. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
és szerinted miben fogsz jobb lenni?
2010. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő jobbnak tartana a jelenlegi barátnőjénél akkor nem vele lenne.

Az én saját véleményem az, hogy ordas k*rva vagy beleakarsz kavarni a kapcsolatukba csak azért mert szerinted nem illenek össze.

Bocs csak őszinte voltam.

2010. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Te b*zdmeg, egyáltalán ismered a bnőjét?? Vagy tudod mennyi időt töltenek együtt? TE JOBBAN TUDOD, mi kell a srácnak, mint ő, vagy wtf?? :O

ez gyerekes, szánalmas. a csajt nem véletlen választotta, bár ez attól is függ, mennyi ideje vannak együtt...

én is voltam már anno rég ilyen helyzetben és egyet megtanultam: a fiúk mindig a bnőjüket választják, max félrekúrnak, vagy azok a pasik nyomják ezt, akik már 20 éves házasok és elegük van...

Amúgy nekem is van barátom, és sztem ő is nézeget lányokat a buszon, nem is egyet, de lesz*rom, mert tudom, hogy nem a szeméért fog otthagyni.

Végülis.. HŰSÉGet fogadnak, nem vakságot...

de ott van a hűség, a többi meg lényegtelen.

2010. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy jobb vagy? Elég nagyképűnek tűnsz.
2010. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Pl. én komolyabb vagyok...és én igazán szeretném őt. :)
2010. szept. 27. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!