Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti milyen gyakran mondjátok a párotoknak, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éve vagyunk együtt a párommal és talán, ha évente egyszer mondja, hogy szeret. Amikor megkérdeztem, azt válaszolta, hogy nem érzelmes fajta. Nem kérdezgetem gyakran, talán legfeljebb 3x kérdeztem meg összesen, amióta együtt vagyunk. Olyankor kértem is, hogy mondja, mert nekem jól esne, mert bár érzem, hogy szeret, azért még mindig beleborzongok, ha kimondja :) Sok más mellett, ebbe is. De hiába kértem, ő nem mondja :( Legutóbb, amikor kérdeztem, hogy miért nem mondja, akkor azt válaszolta, hogy miért karom felidegesíteni :( Egyébként nincsenek gondjaink, csak kíváncsi vagyok, hogy más pasiknál ez hogy működik :) Tudom, hogy sokan úgy gondolják nem kell kimondani minden, mert lehet érezni, ha valaki szeret. Én azért még is kíváncsi lennék, hogy másoknál hogy van ez :) Tehát nem vagyok megőrülve azért, hogy halljam, csak jól esne .

Köszi előre is a válaszokat!

28/N


2013. nov. 2. 00:49
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Mennyiben változna a hozzáállásotok, ha a csajt felizgatná, ha mondjátok?
2013. nov. 2. 00:59
 12/29 anonim ***** válasza:

miért te nem? :o

azért vagyok szerencsés mert 2 párom van és nincs egyikkel sem vita xd

2013. nov. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
ha a csajt az izgatná hogy azt mondom neki hogy szeretem sűrűn hallaná :D
2013. nov. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nekem csak jobb kézzel megy, vagy kéznélkül inkább, nem ez a lényeg :D
2013. nov. 2. 01:02
 15/29 A kérdező kommentje:
Beleborzongok, nedves leszek tőle, de nem mondja akkor sem... Lehet nem ártana ezt közölnöm vele is... :D
2013. nov. 2. 01:03
 16/29 anonim ***** válasza:
azt tudtad hogy a te kérdésed az 5004554. kérdés amit fel tettek azóta hogy elindult a gyakorikerdesek.hu? :DD
2013. nov. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

kéz nélkül? o.o

profi ;)

mond meg neki hogy izgat.. :D

2013. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Nem tudtam :D
2013. nov. 2. 01:04
 19/29 A kérdező kommentje:
Jó megmondom neki, hogy izgat :)
2013. nov. 2. 01:04
 20/29 anonim ***** válasza:

mond meg neki hogy ha mondja akkor nedvesedik a bugyi.. annyiszor fogod hallani hogy a végén te fogod unni..

nade megyek alszok..

szia ;) jóéjt :D

2013. nov. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!