Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti milyen gyakran mondjátok a párotoknak, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éve vagyunk együtt a párommal és talán, ha évente egyszer mondja, hogy szeret. Amikor megkérdeztem, azt válaszolta, hogy nem érzelmes fajta. Nem kérdezgetem gyakran, talán legfeljebb 3x kérdeztem meg összesen, amióta együtt vagyunk. Olyankor kértem is, hogy mondja, mert nekem jól esne, mert bár érzem, hogy szeret, azért még mindig beleborzongok, ha kimondja :) Sok más mellett, ebbe is. De hiába kértem, ő nem mondja :( Legutóbb, amikor kérdeztem, hogy miért nem mondja, akkor azt válaszolta, hogy miért karom felidegesíteni :( Egyébként nincsenek gondjaink, csak kíváncsi vagyok, hogy más pasiknál ez hogy működik :) Tudom, hogy sokan úgy gondolják nem kell kimondani minden, mert lehet érezni, ha valaki szeret. Én azért még is kíváncsi lennék, hogy másoknál hogy van ez :) Tehát nem vagyok megőrülve azért, hogy halljam, csak jól esne .

Köszi előre is a válaszokat!

28/N


2013. nov. 2. 00:49
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ja, nem kell sokszor, szinte akármitől felizgulok, ha hozzám ér. Csak az évente 1 alkalomnál váyom többre, azért köszönöm! :D Jó éjt :D
2013. nov. 2. 01:08
 22/29 A kérdező kommentje:
Kéretik nem kiforgatni az előző kommentemet! Mert természetesen nem akármitől indulok be. Pl ey lámpabúra semmilyen hatással nincs rám :D
2013. nov. 2. 01:10
 23/29 anonim ***** válasza:

És egy gyertyatartó?

Üveg, nem műanyag?? :O

2013. nov. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

5 éve vagyunk együtt...

Nem igényelném külön, hgy mondja, mert érzem, hogy szeret,mennek ellenére jól esik...

Naponta biztosan....főleg amikor reggel keltem, még félálomban csukott szemmel magához húz...van, hogy este elalváskor... Néha csak néz...látom hogy nééz...kérdezem miért néz, és akkor kiszakad belőle....


Én nem gyakran mondom, de megölelem és ő mondja "Tudom"


:)


De kb 6 hónapja voltunk együtt amikor először mondta...


/Ezt azért tudom, mert az egyik barátnőm, márbhónapok őta zaklatott, hogy mondta-e már...és, hgy én hogy tudok úgy lefeküdni valakivel, hogy nem mondja, hgy szeret...én akkor annyit mondtam neki, hogy ha az utcáról valaki beesik és azt mondja szeret, akkor már semmi akadálya a szexnek? Vagy mi? Nem a szavakon múlnak az érzelmek/

2013. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Péter.Szabo. válasza:
Szia en napjaban kb 5x mondom neki hogy szeretem
2013. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Mi 5 hónapja vagyunk együtt és még nekem sem mondta a párom és ő szintén nem az érzelmes fajta, illetve nehezen mondja ki a dolgokat. Nagyon-nagyon szeretném hallani, de kérni sosem fogom tőle...előbb vagy utóbb mondani fogja magától ha úgy érzi. Szeretjük egymást, de nem akarok a szájába adni olyan szavakat, amiket nem ő akar kimondani :) Néha én is dilemmázok ezen, mivel nőből vagyok, de sok olyan kis jel van, elszólás, gesztus, amiből tudom, hogy szeret és ez a lényeg.


27L

2013. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nálunk először én mondtam ki, hogy szeretem, de szerintem ő akarta, csak nem merte. Tökéletesen elfogadom, hogy nem érzelmes, nyálas típusú pasi és ezzel egyáltalán nincs is baj. Egyszerűen csak igénylem, hogy mondja, de nem megerősítés miatt, mert tudom, hogy szeret! Azért kell, hogy halljam, mert borzasztóan jól esik. Nem kell minden nap, nem kell hetente, csak amikor tényleg úgy érzi. Én is akkor mondom neki, amikor kifejezetten érzem azt, hogy nagyon boldog vagyok vele és meghittebb a pillanat. Szóval nincs arról szó, hogy megerősítésre vágyom. :) Az a szomorú, hogy ezt sok pasi tudja is, hogy a csajnak jól esne, ha mondja, de nem mondja akkor sem. Most a hozzám hasonló nőkre gondolok, nem azokra, akik szeretlek-mániások :)
2013. nov. 2. 12:44
 28/29 A kérdező kommentje:
A legjobb megfogalmazás az, hogy jól esik, ha néha szavakkal is kifejezi az irántam táplált érzéseit..
2013. nov. 2. 12:48
 29/29 anonim válasza:
ha van csajom akk naponta 2 szeer xd
2013. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!