Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni az ilyen kis ribikkel? Meg a pasim miért nem mondta neki, hogy őt ez zavarja?

Figyelt kérdés
Az volt, hogy tegnap elmentünk bulizni egy közös haverunk a pasimmal, annak a nője, a pasim meg én. Minden ok is volt, amig egyszercsak a csaj amig beszélgetett a pasimmal, elkezdte fogdosni a haját, meg ilyesmik.. egy ideig tűrtem, aztán én is megfogtam a haját, de a csaj akkor se zavartatta magát. Totál elrontotta az estémet. Aztán amikor mentünk haza, és ők már nem voltak ott, akkor mondta a pasim, hogy ő nem kedveli, ha a haját fogdossák(utalt ezzel a csajra, mert nekem megengedi), én meg mondtam neki, hogy hát gondolhatja, hogy én mennyire nem kedvelem.. onnantól kezdve egy szót se szóltunk egymáshoz.. aztán írtam neki egy sms-t, hogy "Szakitok veled, bocs..", de nem írt semmit, még most sem. Most tudom, hogy otthon dolgoznak.. azért nem ír, az éjjel meg már fáradt volt, vagy nem is vette komolyan, vagy nem tudom. Amúgy is volt egy kis feszkó közöttünk, az apja nagyon sokat dolgoztatja, én meg hétvégére jövök csak haza, most előbb jöttem az ünnep miatt, de nem igazán tudtunk találkozni. Jó, mondjuk nekem is kellett mennem táncra csütörtökön is, meg tegnap is, de az csak 1,5óra.. segítsetek, most mit csináljak?? Nagyn felidegesitett a csaj, meg miért nem mondta meg NEKI a pasim, ha már ennyire zavarta....

2013. nov. 2. 09:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
magaddal csinálj valamit ugy kellet
2013. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
valjuk be te is csak egy ilyen ribi vagy
2013. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Itt veled van a baj!
2013. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

2es jól leírta :)

Másrészt kidobtad a srácot.Innentől kezdve meg nem mindegy már?

2013. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
szálj már magadba ribikém
2013. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
smsbe soha ne szakits! Gondolj bele neked h esne! Szerintem nem vette komolyan. Most erre amugy is mit irhatna h jo?? Negyszemkozt beszeljetek meg, de ha helyes a pasid akkor ez lesz, meg tudja vedeni magat ha ugy erzi h kell. Szerintem mennj el es talalkozz vele es ennyi miatt ne akadj ki mert am is mondta a csajnak h nem szereti...
2013. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

És úgy érzed, hogy te különbül viselkedtél?

Mert ez a viselkedés nőhöz méltatlan.

2013. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
De mi a francért írtad neki hogy szakítasz?! Ha ennyin múlik a kapcsolatotok akkor felejtsétek is el egymást. Gondolom azért nem szolt mert nem akart bunkó leni, vagy nem tudom. De nagyon nagy hülyeséget csináltál :P
2013. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

Te tenyleg nem vagy normális...



Egy azért nem szólt, mert nem akarta a havert kellemetlen szituációba hozni

Nem tudta a helyzetet kezelni...



Te pedig ennek örömére szakítasz...

Azt nem értem, hogy csak a büszkeséged miatt voltál féltékeny, ha másnap szakítani tudtál vele?


Igen te is egy kaptafa vagy ezzel csajjal...



Gratulálok

2013. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Jah és mr nem a pasid, csak expasid, hisz szakítottál



Egy sms-ben???



:o:o


9#

2013. nov. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!