Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni az ilyen kis ribikkel? Meg a pasim miért nem mondta neki, hogy őt ez zavarja?

Figyelt kérdés
Az volt, hogy tegnap elmentünk bulizni egy közös haverunk a pasimmal, annak a nője, a pasim meg én. Minden ok is volt, amig egyszercsak a csaj amig beszélgetett a pasimmal, elkezdte fogdosni a haját, meg ilyesmik.. egy ideig tűrtem, aztán én is megfogtam a haját, de a csaj akkor se zavartatta magát. Totál elrontotta az estémet. Aztán amikor mentünk haza, és ők már nem voltak ott, akkor mondta a pasim, hogy ő nem kedveli, ha a haját fogdossák(utalt ezzel a csajra, mert nekem megengedi), én meg mondtam neki, hogy hát gondolhatja, hogy én mennyire nem kedvelem.. onnantól kezdve egy szót se szóltunk egymáshoz.. aztán írtam neki egy sms-t, hogy "Szakitok veled, bocs..", de nem írt semmit, még most sem. Most tudom, hogy otthon dolgoznak.. azért nem ír, az éjjel meg már fáradt volt, vagy nem is vette komolyan, vagy nem tudom. Amúgy is volt egy kis feszkó közöttünk, az apja nagyon sokat dolgoztatja, én meg hétvégére jövök csak haza, most előbb jöttem az ünnep miatt, de nem igazán tudtunk találkozni. Jó, mondjuk nekem is kellett mennem táncra csütörtökön is, meg tegnap is, de az csak 1,5óra.. segítsetek, most mit csináljak?? Nagyn felidegesitett a csaj, meg miért nem mondta meg NEKI a pasim, ha már ennyire zavarta....

2013. nov. 2. 09:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha engem idegen csaj fogdos, annak általában elindul az orra vére barátnőm ökle által. Engem viszont nem bánt, szóban sem. Figyu, most a pasid fogdosta a csajt, vagy fordítva? Azt írtad, a csaj turkált a hajában... Na most, nyilván nem akarta megbántani a csajt, plusz ott volt a csaj pasija is, elég kellemetlen lenne rászólni más barátnőjére, hogy te, figyu, állj már le a tapival... A barátod nem csinált semmit, és te ezen kiakadtál. Javaslom, hogy tényleg szakíts vele, senkinek sincs szüksége az életében ilyen stressz-forrásra.
2013. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 pinkpancser ***** válasza:
90%
Ha ilyen SMS-t kapnék én komolyan venném. Egyrészt ilyet véletlenül nem ír senki, illetve ha valaki annyira nem veszi a fáradtságot, hogy megbeszélje velem a problémáit akkor azzal hosszú távon nem érdemes foglalkozni.
2013. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ne örüljetek, nem szakítottunk:D És az hogy nem vagyok érett valamire, még nem egyenlő azzal, hogy buta vagyok. Hallottatok már arról, hogy valaki TEMPERAMENTUMOS, és HIRTELEN TERMÉSZET? ha nem, akkor olvassatok utána, ez vagyok én.
2013. nov. 2. 16:55
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki örül?Véleményt írtunk.Azért nem szakítottatok,mert a srác elnézte ezt neked.De ez nem biztos,hogy mindig így lesz.
2013. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ha igazán hirtelen természetű , akkor behúztál volna a csajnak vagy legalább elküldted volna az anyukájáig. Amit te csináltál az egy UTÓHISZTI, ráadásul nem is a csajon töltötted ki hanem a pasidon. Azért ezen gondolkozz már el... hogy legalább máskor ne forduljon elő, ha a pasid körül elszáll a rózsaszínköd.

Miért ne örüljünk? Szerintem itt az emberek nem olyan kárörvendőek, hogy most más szakításának örüljön. De mivel mindenki magából indul ki, te valószínűleg ezt a kárörvendő jellemet is magadban hordozod.

2013. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Írj privit ha komolyabban szeretned kivesezni a temat. Én nem fogok olyanokat irni h ribi vagy, mert egyreszt no vagyok én is es ezt sertonek talalom.
2013. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!