Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni az ilyen kis ribikkel? Meg a pasim miért nem mondta neki, hogy őt ez zavarja?

Figyelt kérdés
Az volt, hogy tegnap elmentünk bulizni egy közös haverunk a pasimmal, annak a nője, a pasim meg én. Minden ok is volt, amig egyszercsak a csaj amig beszélgetett a pasimmal, elkezdte fogdosni a haját, meg ilyesmik.. egy ideig tűrtem, aztán én is megfogtam a haját, de a csaj akkor se zavartatta magát. Totál elrontotta az estémet. Aztán amikor mentünk haza, és ők már nem voltak ott, akkor mondta a pasim, hogy ő nem kedveli, ha a haját fogdossák(utalt ezzel a csajra, mert nekem megengedi), én meg mondtam neki, hogy hát gondolhatja, hogy én mennyire nem kedvelem.. onnantól kezdve egy szót se szóltunk egymáshoz.. aztán írtam neki egy sms-t, hogy "Szakitok veled, bocs..", de nem írt semmit, még most sem. Most tudom, hogy otthon dolgoznak.. azért nem ír, az éjjel meg már fáradt volt, vagy nem is vette komolyan, vagy nem tudom. Amúgy is volt egy kis feszkó közöttünk, az apja nagyon sokat dolgoztatja, én meg hétvégére jövök csak haza, most előbb jöttem az ünnep miatt, de nem igazán tudtunk találkozni. Jó, mondjuk nekem is kellett mennem táncra csütörtökön is, meg tegnap is, de az csak 1,5óra.. segítsetek, most mit csináljak?? Nagyn felidegesitett a csaj, meg miért nem mondta meg NEKI a pasim, ha már ennyire zavarta....

2013. nov. 2. 09:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Persze, h nem szakitottam, csak arra volt jó, hogy észrevegye magát!



OMG, ne tizenévesek írkáljanak nekem, hogy én vagyok a ribi.....


a többieknek köszi.

2013. nov. 2. 09:45
 12/26 anonim ***** válasza:
94%

"Persze, h nem szakitottam, csak arra volt jó, hogy észrevegye magát!


OMG, ne tizenévesek írkáljanak nekem, hogy én vagyok a ribi.....


a többieknek köszi."


Persze.Írtál neki egy sms-t,hogy szakítasz.Ennyi kidobtad.

Másrészt ilyen értelmi szinttel te is csak tizenéves lehetsz.

2013. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Ki vagy te h engem kioktass? Netán van neked kapcsolatod? Zavart már ott vmi?


Nem vagyok tizenéves, és mint mondtam, voltak más dolgok is. Ez nem szakítás, ő sem fogja annak venni, ismerem. Nem hagyná ennyiben.

2013. nov. 2. 09:50
 14/26 anonim ***** válasza:

Értelmesebb ember nálad.Ez bőven elég.

Voltak olyan dolgok amik zavartak.Viszont én nem hisztiztem és nem írtam olyan neki,hogy szakítok.

Ideje lenne megtanulnod,hogy a szavaidnak következményei vannak!

2013. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, nem 10-enéves vagyok, hanem lassan 30 igaz nem mintha számítana de ráadásul mar férjnél..


És igen, ha ribiként viselkedsz, akkor ne lepődj meg, ha meg kapod a jelzőt.

Lehet, hogy te úgy gondolod, hogy az nem szakítás, ha sms-ben leírod, de az az, mégha nagyon szemét és jellemtelen formája is a szakításnak.



Az ilyen játszmázást, hogy "csak azért írok szatő sms-t hogy vegye észre magát" a férfiak nem értik, remélem ezt most egy életre megtanítja veled az EX barátod

2013. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez nem szakítás,akkor miért kattogsz rajta,hogy nem írt vissza és magyarázod meg,hogy szerinted mi lehet az oka?Másik meg,hogy ilyennel nem dobálózunk,hogy szakítunk,érett emberek nem így viselkednek,hanem normálisan megbeszélik a problémákat.Ha tényleg szakítani akarsz,akkor szakíts,de ne így,és nem dobálózz ilyen mondatokkal.
2013. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%

Te egy nagyon buta lány vagy. Nem való neked párkapcsolat még, ahhoz fel kellene még nőnöd.

Egy szakítással akarod felhívni a figyelmet egy párkapcsolatban. Grat. Igazán értelmi színvonal.

Másrészt meg csak ennyit írsz: "szakítok veled, bocs". Na ha nekem ezt írná valaki én ugrálnék örömömben hogy megszabadultam egy ilyen üresfejű lénytől! :DD


Csak azért mert egy idióta csaj a pasid haját birizgálta, ezért te szakítással viccelődsz? :DDDD Egyáltalán ezen miért akadsz ki ennyire?? Miért nem tudtál te beszólni a csajnak?? nem veszed észre hogy ez mennyire éretlen?


Még hozzáteszem, hogy nem kell ahhoz másnak párkapcsolata lenni, hogy jobban tudja a dolgokat mint te, azok alapján amit leírtál. Ezzel megint csak azt árultad el, hogy buta vagy, mert azt hiszed, hogy mert "párkapcsolatod" van, ezért te egy tapasztalt akárki vagy. Ráadásul ezt nem nevezném párkapcsolatnak.

2013. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, lehet, hogy már elmúltál 20, de körülbelül egy 12 éves hisztis kislány értelmi szintjén állsz.
2013. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"aztán írtam neki egy sms-t, hogy "Szakitok veled, bocs.."


És még te vagy felháborodva, meg megsértődve? Elmúltál már tizenéves? Agyatlan...

2013. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Szakítok veled, bocs" - ez annyira egyértelmű, hogy nincs mit nem érteni rajta. Főleg indoklás nélkül.

A - most már ex - fiúd azt gondolhatja kb hogy sok volt neked, hogy más is hozzáért, és valószínűleg most épp azon agyal, hogy mivel húzott fel ennyire. Ha nem íg gondolod, a MINIMUM, hogy felhívod, és megmondod neki, hogy fel volt húzva az agyad, és nem gondolkodtál, mikor írtál neki. Talán megérti, talán nem.

27F /csak mielőtt tizenévesnek néznél/

2013. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!