Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tekint ram az osszes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tekint ram az osszes srac haverkent?

Figyelt kérdés
Az az igazsag hogy nem eppen vagyok egy atlagos csaj.Sosem altam be a sorba semmilyen teren,es ezt mindig mondjak hogy milyen jo,meg a sracok is,hogy milyen jo hogy nem vagyok olyan mint a tobbi lany,de amikor arrol van szo megis a tucat r*bancokat valasztjak. A kuloncsegem annyiban nyilvanul meg,hogy kicsit punkrockos stilusom van,es csak ilyesmi zeneket szeretek(punk,rock,metal,stb,justin biebertol pedig rokazhatnekom van) egyszeruen undoritonak talalom a mai tucat kolykoket(pawak,es lany pawak) benne vagyok minden hulyesegben,kicsit csunyan is beszelek.nem jarok cicagatyaban,meg tokig kivagott felsokben,inkabb zenekaros polok(de nem mindig,vmikor csajosabban) barkinek barmi baja van szamithat ram,de a sracok csak a havercsajt latjak bennem... Szerintetek mit csinaljak?
2013. nov. 2. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dagadt vagy?
2013. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha küldesz egy képet még talán vki tud is mit mondani
2013. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én örülnék egy ilyen csajnak :))) szerintem jó vagy :P
2013. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ha pl. tizenéves vagy, akkor ez nem baj.
2013. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mert buts vagy mint a csizmám talpa
2013. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy?
2013. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert ebből még közel sem derült ki az, hogy milyen vagy külsőre, az öltözködésedet leszámítva. Ha viszont nem tetszel nekik, akkor jó eséllyel tényleg csak barátként fognak tekinteni rád, akivel el lehet szórakozni.
2013. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Elso:nem vagyok dagadt,inkabb kicsit vekonyabb miit amilyen szeretnek lenni,dehat genetika,ezvan :/

Harmadik : tenyleg ? Hat koszi :)

2013. nov. 2. 18:48
 9/15 A kérdező kommentje:

15 vagyok

5os: ezt meg hogy erted?

2013. nov. 2. 18:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Küldesz 1 képet ide esetleg privibe?
2013. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!