Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tekint ram az osszes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tekint ram az osszes srac haverkent?

Figyelt kérdés
Az az igazsag hogy nem eppen vagyok egy atlagos csaj.Sosem altam be a sorba semmilyen teren,es ezt mindig mondjak hogy milyen jo,meg a sracok is,hogy milyen jo hogy nem vagyok olyan mint a tobbi lany,de amikor arrol van szo megis a tucat r*bancokat valasztjak. A kuloncsegem annyiban nyilvanul meg,hogy kicsit punkrockos stilusom van,es csak ilyesmi zeneket szeretek(punk,rock,metal,stb,justin biebertol pedig rokazhatnekom van) egyszeruen undoritonak talalom a mai tucat kolykoket(pawak,es lany pawak) benne vagyok minden hulyesegben,kicsit csunyan is beszelek.nem jarok cicagatyaban,meg tokig kivagott felsokben,inkabb zenekaros polok(de nem mindig,vmikor csajosabban) barkinek barmi baja van szamithat ram,de a sracok csak a havercsajt latjak bennem... Szerintetek mit csinaljak?
2013. nov. 2. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igazából ez jól vagy így hogy így állsz hozzá csak a sok ember nagyon sok megy a tömeg után akinek van esze az elkerüli.. manapság pedig elég kevés embernek adatik meg ez, így alapból kisebb sokan kiesnek.. az meg hogy mért tekintenek rád haverként ? te hogy állsz hozzájuk ? adtál már jeleket olyannak ki neked bejött és nem lépet semmit ? vagy csak eldöntötted magadba hogy barátként tekint rád az illető aki neked esetleg bejön ?
2013. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"ez, így alapból kisebb sokan kiesnek"


szóval ide azt akartam írni hogy sokan kiesnek..

2013. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Akik irtak privatot : bocsi,telorol vagyok,es nem tudom megnezni a privatokat

I am alive: koszi :) hat igazabol mar probalkoztam sracoknal,a legjobb haveromnal is akivel elegge erdekes viszonyban vagyunk,de eddig mindenkinek az volt a reakcioja h bocsi birlak meg minden de max haver...

Illetve a legjobb haveromnal talan van valamennyi eselyem,de neki most van csaja,es a legutobb meg o nem volt eleg tokos,hogy bevallja,hogy mit is akar tolem(mindegy ez egy hosszu tortenet) aztan ram fogta hogy en nyomulok ra(pedig nem ugy volt) aztan fel evig nem beszeltunk.most megint joban vagyunk,es talan van valamennyi eselyem nala(persze neki is nalam :D) de van csaja...

2013. nov. 2. 19:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl tapasztalt, de eddig (punk)rocker csajokat csak hasonló fiúkkal láttam együtt (fekete ruhák, bakancs, hosszú haj stb.). Nem ismerlek, sem azokat, akik neked bejönnének, lehet, félnek tőled :p
2013. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:D hat azert annyira durvan nem vagyok punkos kulsore,de teny,hogy bejonnek az olyan sracok ,a hosszu haj meg foleg :) de nem a kulso az elsodleges,sokkal fontosabb,hogy tudjunk mirol dumalni
2013. nov. 3. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!