Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy talaljak baratot magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy talaljak baratot magamnak? Evek otan nincs senkim, nem birok tovabb igy elni!

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek, mindenkinek a kornyezetemben csaladja van.

Nekem senkim. Nem tudok tovabb igy elni. :(

Mit tegyek, segitsetek!


2013. nov. 2. 22:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Valami komoly gondnak kell lenni veled, ha legalább csúnya és buta lennel lenne magyarázat, de így ez sci-fi.

A világvégen laksz esetleg?

2013. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
fotó nem lényeg. annyival több férfi keres ezeken az oldalakon..
2013. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Tarskereson is voltam, de elegem lett, mert rossz tapasztalataim voltak.

Kepek jok, egyszeruen nem tudom mi a gond.

2013. nov. 2. 23:16
 14/20 anonim ***** válasza:
Válogatós vagy.
2013. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

tegyél fel alak/ruha fotót arc nélkül (kepfeltoltes.hu)


ha a külsőd rendben van, akkor pszichés gátlás lehet. lányként könnyű párt találni.

2013. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Azt kicsit bővebben is kifejthetnéd, hogy hol akad el a dolog.

Például nem mindegy, hogy vannak jelentkezők, de azok neked nem jönnek be, vagy pedig azok sincsenek (és itt sem mindegy, hogy azért, mert 24/7 otthon ülsz, vagy pedig a külsővel van valami súlyos probléma). Esetleg tartós kapcsolatok nem jönnek össze?


Az internetet hanyagold, ott 99%-ban csak HULLADÉK van.

2013. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

# 16:

Uhh, az utolsó mondat kicsit szíven ütött. Azt hiszem ideje átértékelnem az életemet. :(

2013. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem neked csak a net maradt. A jó pasik gondolomelkeltek, neten találhatsz még jót, akár itt a gyakorin is.
2013. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
a jó nők is elkeltek. valami gond lehet itt. velem is van. :)
2013. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A #16-os vagyok:

Még annyit fűznék hozzá, hogy az élet nem lóverseny. Nem az "nyer", aki hamarabb megházasodik vagy megszül...


Továbbá, azt se értem, hogy a boldogságot miért kell párkapcsolat függvényévé tenned. Oké, hogy fontos, de enélkül is teljesnek és boldognak kell lenni. Máskülönben a környezeted és a férfiak csak egy búval b***ott vénlányt látnak, aki nem csoda, hogy nem kell senkinek. Maximum egy körre...

2013. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!