Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
A barátnőm, akivel majd négy hónapja vagyunk együtt, semmit nem hajlandó megtenni értem. Bennem minden zavarja, mikor próbáltam komolyabb lenni, akkor túl öregesen viselkedek, legyek lazább, mikor próbáltam lazábban viselkedni, túl gyerekes vagyok. Ha nem suttogva beszélek, akkor már kiabálok vele, és bunkó vagyok, ha halkan beszélek, akkor meg visszakérdez, hogy mit mondtam. Ő hozzám bújhat, megölelhet akkor, amikor csak akar, néha nem csak gyengéden, ha én ezt szeretném, általában hagynom kell, mert neki "most" rossz a kedve, illetve túl erőszakos vagyok vele, miközben ő is az. Ő lehordhat minden trágársággal, mikor olyanja van, de ha én csinálom, nem is szeretem. Tőlem elvárja, hogy fogadjam el úgy, ahogy van, viszont neki velem, állandóan baja van. És hogy én hirtelen haragú vagyok, meg ideges természetű, pedig csak akkor telik be nálam a pohár, mikor lenéző és flegma velem, nem tartja be, amit megbeszélünk. Bennem van a hiba?
2013. nov. 3. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:

1-minek vagy még vele?


korotok?

2013. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Nők. Hangulatember mind.
2013. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából leírtad a férfi és a lábtörlő közötti különbséget.
2013. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
F25-L22
2013. nov. 3. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy tényleg egy bunkó paraszt vagy, kérdező. Az a gond az ilyen kérdésekkel, hogy a másik felet nem hallottuk, így hogyan válaszoljunk?
2013. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Tudod, egy kapcsolatban nagyon fontos a kommunikáció. Szerintem nektek is meg kéne próbálni beszélni egymással, hátha meg tudnátok oldani ezeket a problémákat...


Nem benned van a hiba egyébként.

2013. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én dobnám a fas zba...

Jó tudom szereted,de kit érdekel ha téged ő nem szeret? Mert ha szeretne legyen akármilyen a természete elfogad...

2013. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy harmónikus kapcsolat jellemzője. Üljetek le megbeszélni a dolgot. Ha meg nem juttok megoldásra, szakíts vele, mert így csak az életed keseríti.
2013. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az nem egészséges, ha ennyire nem vagytok egy hullámhosszon. Ha egy kapcsolat nem műkődik akkor nincs olyan, hogy benned, vagy a másik félben van a hiba. Egyszerűen nem működik és ha nincs rá lehetőség, hogy tisztázzátok a problémát akkor nem szabad folytatni, mert csak tönkreteszed magad, meg a másikat is.
2013. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!