Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném megleckéztettni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megleckéztettni a barátomat. Nagyon nyeregbe érzi mellettem magát. Szerintetek mit és hogy csináljam, h érezze elveszíthet, legyen féltékeny?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

az jobb ha folyamatosan féltékeny ??????

inkább örülj neki h jól megvagytok

(ez is csak egy hülye női szokás .....mondom ezt nőként !!!!!)

nekem soha eszembe sem jutott h féltékennyé tegyem a barátom ....

2013. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme.Többet veszítesz mint nyersz rajta.
2013. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
1 honap puncimegvonas. Hatasos. En marcsak tudom.
2013. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az 1 hónap puncimegvonás alatt meg keres más puncit..veszélyes játék.
2013. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az első hozzászolóhoz: Igen nagyon jól megyünk, ezt Ő is mondja és amíg ilyen jó a sex mint amilyen nem kell félnem. Viszont vannak olyan dolgai (mert nagyon szereti a nőket) h kellenek neki a visszajelzések és ezért meg is dolgozik. Pl. megdícsér egy csajt, a csaj meg ráír közösségi oldalon és odabiggyezti a tel. számát is. Szted ez ez nekem h esik. Attól függetlenül nem tudom, h mi történik a háttérben...
2013. nov. 4. 10:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha kellenek neki a visszajelzések, akkor nincs elég önbizalma. Azért flörtöl, mert ezzel kívánja megerősíteni, amit mások gondolnak róla, vagy amit maga gondol saját magáról, vagy amit szeretne, ha gondolnának róla.


Amúgy meg hiába a telefonszámok megadása, ha párod nem él vele. A megcsalás MINDIG két emberen múlik: aki kezdeményez, és aki fogadja.

2013. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm szépen ezt én is így gondolom. De sztem meg elég önbizalma van , mert ezt mutatja a mimika, gesztus stb... a ki ha én nem stílus :) És igen 2 emberen múlik, de úgy néz ki nem élt a tel.számmal mert rákérdeztem. Ami pedig a visszajelzést illeti én elég szép lány vagyok (nem vagyok nagyképű) és az a visszajelzés neki nem elég amit én mondok, adok akkor? Mert nekem mindig elég az amit a másik ad, nekem nem kelletek visszajelzések :)))
2013. nov. 4. 10:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Neked ennyi időd van? H ilyeneken törd a fejed?? Inkább menj tanulj meg főzni, v. írd meg a házit!!
2013. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja, ráérek. Tudok főzni és túl vagyok már pár sulin is :)
2013. nov. 4. 10:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés.Neked megéri kockáztatni azt,hogy elveszíted?
2013. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!