Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Barátommal már 9 hónapja együtt vagyunk,nem volt felhőtlen a kapcsolatunk.Én nagyon szeretem őt és ő is engem(amikor találkozunk és telefonon keresztül is szokta bizonygatni).Mindketten egyetemre járunk ezért kevesebb időnk van egymásra,mert tanulni kell.Viszont egy ideje nagyon keveset találkozunk,1x egy héten és picit rosszul esik,mintha őt annyira nem zavarná...S akkor ezt most én reagálom túl?azaz nem tudom eldönteni ,hogy most mi van..ha megkérdezném akkor azt mondaná h minden rendben :P
2013. nov. 4. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
mintha ő annyira nem szeret
2013. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak te reagálod túl most annak jobban örülnél hogy zaklatna hogy minden nap találkozatok és ha nem találkoztok besértődne
2013. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kissé túlreagálod. Majd, ha több időtök lesz akkor együtt lesztek, most nincs, ez van.
2013. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem így kellene kérdezni, hogy "normális"-e.

Ha nektek csak erre van lehetőség, akkor ez van.

Emellett inkább az a kérdés, hogy mennyire unt már bele a kapcsolatotokba, mit jelent az a "szeret". Lehet hogy már nem érdekled annyira, megszokásból van veled, ha jön új, megy tovább..., vagy tényleg csak a sok tennivaló miatt nem ér rá, de amúgy minden vágya, hogy veled legyen. Szerintem az a kérdés, hogy ezen a skálán hol helyezkedik el. Úgy vélem, hogy nem az utóbbi részén, de ez nem is feltétlenül baj, mert a kapcsolatok nem lángolnak folyton. Csak ne tolódjon el nagyon a másik végletbe...

2013. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát neki már volt egy komolyabb kapcsolata ,és úgy látszik és mondta is ,hogy most úgy jobban visszafogja magát,és nem ad bele mindent,gondolom fél a csalódástól.Csakhogy máskor úgy azért összehoztunk egy héten 3szori találkozásst.És tudjuk,hogy ez nem az az eget rengető szerelem,de nagyonnagyon szeretjük egymást
2013. nov. 4. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Én abban a korban vagyok, ahol már nem fogadok el egy olyan "na jó akkor járok vele, de nem adok bele mindent a dologban, minek?" kapcsolatba. Szerintem ez gáz. Egy igazi kapcsolat nem ilyen. Na de ha ti úgy is abban gondolkoztok, hogy ez nem az igazi, előbb utóbb vége lesz, akkor teljesen mindegy... Boldogítsátok egymást még egy kis ideig, aztán majd búcsút intetek egymásnak....
2013. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De itt nem azon van a hangsúly.Tehát épp az a lényeg ,hogy fél,én viszont türelmes vagyok és várok és nem úgy tervezzük ,hogy egy hamar vége legyen..viszont mégis az előző kapcsolatában annyira próbálta mindig jól csinálni a dolgokat.hogy úgymond "belefáradt".De talán mondhatom,hogy mindig ő az aki jobban kimutatja érzéseit felém,aki jobban törődik.Nekem eddig semmi bajom nem volt,csak most az utolsó 2-3 hétben nem találkoztunk elégszer.Én nem akarom,hogy vége legyen most és később sem,ész szerintem ő sem..
2013. nov. 4. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!