Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves diplomás, nőtlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves diplomás, nőtlen, gyerektelen férfi vagyok lakással, autóval, hitel nélkül megismerkedtem egy 34 éves nővel akinek 17 éves fia van. A nőnek semmije, egyedül neveli a fiát. Megpróbálnátok a kapcsolatot a helyemben vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatnak indult de kölcsönös vonzalom alakult ki, már-már elgondolkodtam a közös jövőn. Én félek belevágni a nagy különbségek miatt nem tudom működne-e, jó döntés lenne-e. Egyrészt minden téren ellentétek vagyunk, nekem diploma neki szakma (érettségit is most csinálja), neki gyerek-nekem nincs, nekem ház kocsi - neki semmi (tehát anyagi és szellemi téren is). A szülei elindították de hitelt vett fel, nem győzte fizetni, plusz a kapcsolata tönkrement és úszott minden. Eddig pultban volt pár évet, most trafikban van - én kormánytisztviselő. Én egy műveltebb családból való vagyok ő egy egyszerűbből és ő is egyszerűbb, viszont valami oknál fogva vonzódok hozzá és ő is szerelmes belém. Nem hinném hogy anyagi okok miatt, még nem volt pénzes pasija, sőt azon ritka nők egyike aki fizetni is akar és fizet is a randikon, mert nem akar senki eltartottja lenni. Nagyon házias, takarít, remekül főz, legjobb vele az ágyban eddigiek közül, humora is passzol, és rettentően ragaszkodó, anyáskodó típus. Tehát vannak előnyei, hátrányai, de tudom tökéleteset sosem találni. Mennyire zavaró tényező lenne idővel a sok különbség, illetve a gyerek (aki 2-3 éven belül dolgozni megy. Vagy már nem is annyira gyerek? De nyilván elkíséri az anyját élete végéig). A volt férj nincs képben mióta a gyereke megszületett, így az nem lenne gond. Másik még hogy anyu totál kiakadna ha vele lennék (egyes gyerek vok, megálmodta a diplomás, intelligens, jól elindított gyerek nélküli lányt és akkor nyilván ennek az ellentéte lenne szinte). De nem tehetek róla ha jól érzem vele magam, de nem merem felvállalni mert akkor anyummal megszakadna a kapcsolatom szinte, ha nem akkor folyamatosan lelki terrorban tartana hogy én vok a legnagyobb hülye a világban. A nő szeretné a komolyat, ha felvállalnám stb. Ha igaz a mondás hogy a minden téren kiegyenlített kapcsolat a jó akkor elvileg nem működne, mert anyagi és szellemi javakban is hozzám billen a mérleg erősen. Nyilván ha az eszemre hallgatok nem őt választom (már csak a sok singli gyerektelen nőre gondolva is, illetve nyilván könnyebb az élet ha tud a nő is hozni anyagilag is valamit a kapcsolatban) Gondoltam menjünk ki külföldre és próbáljuk meg ott. Voltak "anyu által megálmodott" barátnők is de egyikkel sem ment. Valamiért az egyszerűbb lányokkal jobban kijönni, vagy azok ragaszkodóbbak. Hagyjam hisz van még időm keresgélni, vagy egyszer élünk próbáljam meg vele vagy sikerül vagy nem. De nyilván nehéz úgy boldog lenni valakivel ha közben cserében a szülőddel "összeveszel" nyilván sokkal jobb ha elfogadják. (apai részen nincs gond neki mindegy) Nemtom lehetne-e mesébe illő vége a dolognak? Eddig alapelvem volt hogy gyerekes nővel soha (legalábbis amíg nekem nincs), nem értem most miért gondolkozok mégis...

2013. nov. 4. 18:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Én az első ilyen megnyilvánulásodra, mint amit itt irtál azonnal otthagytalak volna. Kifizettem volna a számlát amit eddig a randikon költöttél rám,az utsó fillérig és lépnék.Tudod kinek kéne egy ilyen ember?
2013. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ide mama pici fia.

Először is engedd el anyád szoknyáját, jobb híján kapaszkodj bele egy tőled idősebb anyáskodó nő szoknyájába, aztán úgy elleszel egy darabig. Mire anyád lenyugszik nálad is elmúlik a rózsaszín köd, és ha van két kis lógós cucc a lábad között, akkor következő lépésben a saját lábadra állhatsz mire krisztusi korba lépsz.

2013. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

és te hagyod, hogy ő fizessen?

basszus, milyen férfi vagy?

a nő jobban jár, ha nem foglalkozik veled tovább, rendkívül sznob anyuci kicsi fia vagy

2013. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

én azt gondolom, hogy a "jól megvagyunk" nagyon sok emberrel kialakulhat, ahogy a kölcsönös vonzalom is. ez kevés egy normális kapcsolathoz. szerintem ezzel mindent megválaszoltam.

24/L

2013. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Lehet dimlomád,és lehetsz "értelmiségi"...de attól még egy számitó,felszines paraszt mmaradsz! te ismered a feltételnélküli szeretet fogalmát? áá,hogy is kérdezek ilyent!..
2013. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Még egy ilyen öntelt majmot mint te.. Elég gusztustalan, ahogy saját magadat ajnározod, a nőről meg lenézően gondolkodsz, írsz. Hányingerem lett tőled, komolyan.


Tipikus anyuci pici fiacskája vagy, aki nem képes kiszakadni a mama seggéből, hogy jaj mit fog szólni...nem érzel semmit ez iránt a nő iránt, te csak magadba vagy szerelmes, az is biztos.


Hát ez a nő jobban jár, ha érett, FÉRFIT választ magának, és nem téged. Mert te nem vagy sem érett sem pedig igazi férfi.


27/N

2013. nov. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Érdekelne,hogy mi történt veletek?Esetleg írd meg privátban.Én is elég érdekes kapcsolatban élek ezért érdekelne.

2015. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Basszus. Basszus. Basszus.

Tudod hogy régi kérdés, de mégis le kell irnom a véleményem.

Mintha arrol beszelnél, komolyan, mintha TE, A GOROG ISTEN beleszeretett volna egy halandó, "kisemmizett" nôbe. (Bocsánat, hogy a szeretet szot hasznalom) Na most szivbol remélem, hogy a nônek van egy rendes, jol fizeto munkaja, es tamogatja a gyereke is, es szivbol remelem, hogy te mar nen okozol nekik gondot.

Jó mamaszoknya-huzigálást kívánok:/

2016. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
kemeny
2019. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!