Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a páromnak, hogy leszokjon a játékgépekről?

Figyelt kérdés
Már másfél éve vagyunk együtt. Póbáltam már vele beszélni, egyes esetekkor a tartózkodót játszani, egyszer ott is hagytam és a többi, persze hasztalanul, ami gondolni való.. Ő tagadja h függő-persze ki nem- mégis mikor olyan helyen jár nem hagyhatja ki. Eddig -ki tudja kinek hála- az esetek többségében nyert, pluszba hozta ki az estéket, de engem aggaszt h nem lesz ez mindig igy. Ha csak azt eltudnám érni h kevesebbszer játszon már az is nagy eredmény lenne. Segitsetek létszi!
2008. júl. 8. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Állítsd válaszút elé, vagy téged választ vagy a gépet. Más megoldás nincs.

Nekem van egy barátnőm aki nagyon "ráment" erre, hogy a pasija gépezett, anyagilag a béka feneke alatt voltak és minden vagyonukat elgépezte a pasi. Ez a kis buta meg hagyta.

Fontold meg, hogy vele maradsz-e, mert könnyen áldozattá válhatsz te is!

Ez nem játék!

2008. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek, a játékfüggőségről nem lehet leszokni. Tünetmentes lehet az illető, de ha akár 20-25 év után újra leül játszani, ugyanott folytatja, ahol abbahagyta. Orvosi segítség mindenképpen kell.
2008. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tagadja, akkor még az orvos SEM tud segíteni.

Az első lépés, hogy rájöjjön: ez egy betegség.

2008. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sz.tem mindíg fog gépezni ha olyan helyre mentek ahol van gép.ha nyer akkor azért, ha bukik akkor azért.olyan helyekre menj vele ahol nem tud játszani.
2008. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát ez nem vmi biztató.. :(

Am. még ha velem olyan helyre is jönne, ahol nincs ilyen, a haverjaival még akkor is menne...

Köszönöm mindenkinek !

2008. júl. 9. 11:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz neki segíteni, csak pszichiáter. Ez betegség. Ha nem látja be, menekülj! Te így mindig csak második lehetsz, és az első a függősége marad, azt fogja választani. Egyedül nem is fog tudni leszokni róla. Ígérgethet, de az első maga alá kerülésnél (összeveszés, szülők halála, munkahelyi krízis) vissza fog térni a szenvedélyéhez. Higyj nekem, több ilyen embert és több pszichiátert ismerek.
2008. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szokták mondani: Kutyából nem lesz szalonna.

Ennél milliószor jobbat találhatsz magadnak.

2008. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Az én barátom is gépezett, remélem, hogy tényleg nem csinálja már.

Az utolsó alkalommal 100 ezreket gépezett el, én elmentem pár napra, és SMS-ben adtam neki az ívet. Már azt hitte, hogy végleg vége. Aztán hazamentem, és megmondtam, hogy válasszon: a gép vagy én!!!

Azóta nem volt rá eset.(Vagy csak nem tudok róla)

Mi megbeszéltük, hogy csak annyi pénz lesz nála mindíg, amit én adok neki, így nincs mit eljátszania.

De mondjuk ő belátta, hogy egyedül nem megy neki.

Az igazság viszont az, hogy a bizalom nem tért vissza, még mindíg félek, amikor fizetést kap, hogy hazahozza-e.

Szerintem sosem fogok bízni benne ilyen téren.

De fel a fejjel!

Választás elé kell állítani, hogy vagy Te, vagy a gép!!!

2009. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!