Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? (kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

a volt barátomról van szó tegnap még ismerősöm volt FB-n erre most feljöttem és látom h ismerősnek jelölt akkor minek törölt ki utána meg bejelölt mi ebben a logika??

Engem sem érdekel annyira a FB de azért ez furcsa szerintetek???

20L


2013. szept. 1. 09:44
 1/8 Sir Sarcasm ***** válasza:
tőle kéne megkérdezni
2013. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Véletlen letörölt téged, előfordul.. sztem jelöld vissza és ne foglalkozz vele.


Nézd azt, ha nem a volt barátodról lenne szó egyeltalán nem érdekelne hogy miért csinál valaki ilyet, szóval csak felfujod úgyis.


Ja és újra össze akar jönni veled, de döglött lovat ütni blahblahblah....

2013. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ő vissza is jelölt azért nem értem hogy minek törölt ki ha utána meg bejelöl
2013. szept. 1. 09:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm csinálja ezt. 2 hetente folyamatosan bejelöl -.-
2013. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet véletlen.. De felhívni is akarhatja a figyelmedet magára, pl. azért, hogy írj rá.. Erre több lehetséges válasz van.
2013. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tartjátok a kapcsolatot és ezzel akarta felhívni a figyelmed arra, hogy gondol rád és hiányzol neki. Nem akart telefonon hívni/írni, illetve FB-n sem akart írni, így ezt látta a legjobb megoldásnak. Pont arra utazik szerintem, hogy megkérdezd, hogy ezt miért csinálta és beszélgessetek.
2013. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt a lehetőséget kizárom hogy gondol rám meg hiányzom neki mert ő volt az aki szakított velem és amíg együtt voltunk egyáltalán nem törődött velem szóval nem értem biztos csak véletlenül kitörölt és vissza jelölt.......
2013. szept. 1. 11:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fel akarja magára hívni a figyelmedet. Kicsit vicces.. :)
2013. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!