Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elélvezett a masszőrnél - ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elélvezett a masszőrnél - ez normális?

Figyelt kérdés

43 éves férfi vagyok. Elvált. Négy éve élek úgynevezett távkapcsolatban. A kedvesemmel - nevezzük Líviának - egy internetes fórumon ismerkedtünk össze, ami azóta megszűnt. Nem áltatott egy percig sem, elmondta, hogy férjnél van, gyereke is van, és bár a kapcsolatuk leginkább anyagi jellegű összefonódás, nem szándékozik elválni, amíg a gyerek nagykorú nem lesz. Én ezt elfogadtam, és mivel nagy volt a szerelem, bevállaltam, hogy kivárom azt a néhány évet, amíg valóban egymáséi lehetünk. Addig pedig beértem azzal, hogy a mintegy 150 kilométeres távolságot a jobb időkben kéthetente, rosszabb időkben havonta egyszer áthidaltuk, és együtt töltöttünk egy-egy hétvégét.


Lassan a célegyenesbe is érkeztünk volna mostanában, amikor nemrég beütött a krach. Azt tudtam, hogy masszőrhöz jár, de arra álmomban sem gondoltam volna, hogy olyasmik történnek ott, amiket nekem nem venne be a gyomrom soha. Egy hatvanéves vén kéjencről van szó - nem az én szóhasználatom, Lívia jellemezte így - aki a kedvesemnek apja lehetne. Nos, nemrég bevallotta Lívia, hogy elélvezett a masszőr kezei alatt, amikor épp hason feküdt, és a masszőr a combjait masszírozta. Amikor később hanyatt fordult, akkor el is árulta a masszőrnek, hogy "megvolt a happy finish". Erre a masszőr lehúzta a bugyiját "most már úgyis mindegy" alapon, és immár úgy folytatta a masszázst, hogy érezhető volt, újabb orgazmust szándékozik elérni a kuncsaftjánál. Mire Lívia felemelte a kezét, és jelezte, hogy már megvolt a dolog, és nem igényel újabbat.


Mindezt levélben írta le nekem, mert szemtől szembe nem merte volna. De persze a későbbi találkozásaink során mesélt még pár dolgot, és eközben én úgy éreztem, gyakorlatilag fogalmam sincs, ki az a nő, aki most hozzám beszél. Mert hogy nem az, akinek én ismertem, az biztos. Kiderült, hogy a hatvanas "úriember" az elmúlt évek alatt is ott szegte meg a masszőr etikettet, ahol csak tudta. Jelen volt a kuncsaft vetkőzésénél és öltözködésénél is, és még csak el sem fordult. Amikor hasról hátra fordult a kuncsaft, eszébe sem jutott takarást adni a melleire, ezt minden alkalommal külön kérni kellett. Állandóan arról duruzsolt, hogy mások lazán ledobnak mindent, és meztelenül fekszenek a kezei alá. Arról is gyakorta beszámolt, hogy vannak, akik orgazmust érnek el a kezei alatt. Amikor intim helyekhez érkezett a kezelés folyamán, akkor lazán lejjebb húzta a neki útban lévő bugyit, általában combközépig. Merthogy a has alatti nyirokmirigyeket is meg kell masszírozni, úgy teljes a kezelés. (Ezen a ponton megkérdeztem a drágámat, hogy a vénuszdombját mióta nevezik "has alatti nyirokmirigyek" néven.) És hát néha az is besikerült, hogy az "úriember" áthúzta finoman itt-ott a kezét, ahonnan a bugyinak sosem szabadott volna lekerülnie - legalábbis az én felfogásom szerint.


Szóval, ültem a kedvesemmel szemben, és nem értettem, mi történik velem, és pláne mi történt az elmúlt négy évben. A legdurvább az volt, amikor azt mesélte, az ominózus masszázs után hazament, és a zuhany alatt elsírta magát a bűntudattól. De ez túl sokáig nem tarthatott, mert a következő alkalommal szinte már várta, hogy újra efféle élményben legyen része, de azzal semmi gond, mert amikor megtörtént - ezúttal háton fekve - ő ebből semmit nem árult el a masszőrnek, tehát lelkifurdalása sem volt.


Az is teljesen kiakasztott, hogy Lívia levelében az a mondat is szerepelt: "én mindig bugyiban vagyok a masszőrnél", később meg kiderült, hogy a vén kéjenc akkor húzgálta föl-le az említett ruhadarabot, amikor éppen kedve tartotta. És nem bírtam megértetni a kedvesemmel, hogy a fent idézett mondata mitől hazugság.


Prűd vagyok, mert ezt nem veszi be a gyomrom, vagy hülye vagyok, mert éveken át nem vettem észre, hogy valaki szerepjátékozik mellettem?



2013. nov. 5. 10:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Nem én csábítgattam, hanem ő engem." Ezzel ugye el is van intézve minden. Ha ő csábítgat, akkor nyugodt szívvel, lelkiismeretfurdalás és erkölcsi gátlások nélkül bele lehet rongyolni a másik házasságába.

A kifogások keresése az látom, nagyon megy. De inkább gondold már végig: a ti kapcsolatotok is megcsalás, akkor most azon vagy kiakadva, hogy téged, akivel nem is vagytok együtt, megcsalt?

Miért lennél te különb annál a masszőrnél? Mindketten egy házas nőt környékeztek. Nem vagy a férje, és akárhogy próbálod megideologizálni, még csak a pasija sem, szóval amit a masszőr művel, az semmivel nem rosszabb, mint amit te.

2013. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

De gondolom az nem zavart, hogy ez alatt a pár év alatt a férje is dugta melletted. Mert ha az nem zavart ez miért is zavar?

Nem értem.

Egyébként meg inkább megeszem a legfinomabb tortát társaságban, mint egyedül egy tál szart.

2013. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es! (Felteszem, azonos vagy a 6-ossal.) Ha nem értetted meg elsőre - kétségtelenül hosszadalmas - leírásomat, miért nem olvastad el többször? A nő a megismerkedésünk idején már csak névleges házasságban élt. Csak bizonyos anyagi megfontolások és a gyerek érdeke tartották össze. (Jelenleg már válnak is.) Ez azért nagyon nem ugyanaz a kategória, mint egy boldog, idillikus házasságba belepancsolni. (Mellesleg olyanba nem is lehet szerintem.) Arról még nem hallottál, hogy valakinek a férje/felesége nem feltétlenül ugyanaz, mint a szerelme? Nem arról szól a történet, amihez te hozzászólsz, és saját történetet írsz belőle. Persze szidhatsz és elítélhetsz engem, szíved joga. Csakhogy nem erről szól a kérdésem. Tudod mit? Megkönnyítem, hogy miről szól: képzeld el, hogy egy független 38 éves nőről írtam, aki senkinek nem tartozik beszámolni. Én csak a haverja vagyok, akinek elmesélte, hogy egy hatvanéves masszőr miket művelt vele, és ő mire hogyan reagált. Ez normális? - erről szól a kérdésem.
2013. nov. 5. 11:30
 14/21 anonim ***** válasza:
nem prüd vagy, csak ővele is ugyanúgy emgcsalja a férjét ahogy veled, egyáltalán nem a kedvesed
2013. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én inkább naívnak neveznélek. Nehogy azt hidd, hogy ez _bármelyik_ masszőrnél másképp működik.
2013. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

(#11) Nem vagyok azonos #6-ossal, de erre te magad is rájöhettél volna abból, hogy más a százalékunk.

Nem kéne, hogy te tegyél becsmérlő megjegyzéseket a szövegértési képességeimre, ugyanis én tisztán és világosan értem a helyzetet. Te vagy az, aki nem érti a tiszta és nyilvánvaló helyzetet.

Szerinted a névleges házasság nem házasság? Arra már rá se merek kérdezni, hogy mi bizonyítékod volt rá, hogy igazat mond? Hidd el, nem fogja megírni neked, hogy "tart még a házasságom, igazából te csak játékszernek kellesz nekem, de semmi komolyat ne várj". Ehelyett inkább kifogásokat fog keresni, hogy "nincs is igazából kapcsolatban", meg "már csak papíron házasok", meg "anyagi megfontolásból", stb. Te meg naiv módon elhiszed neki.

Kíváncsi leszek, az állítólagos válás mikor fog ténylegesen megtörténni.

Ki beszélt itt idilli házasságról? Tényleg neked vannak gondjaid a szövegértéssel, és nem nekem. Meg a felfogásoddal is. Szerinted én hol tartottam idillinek azt a házasságot, ami mellett a nő két másik férfit is tart, az igényei kielégítésére?

"Arról még nem hallottál, hogy valakinek a férje/felesége nem feltétlenül ugyanaz, mint a szerelme?" De. Ismerek is olyan, aki máshoz ment hozzá - a pénz miatt -, mint akit szeret. De ettől még borzasztó naivitás, ha te azt hiszed, hogy neki te vagy a szerelme, havi 2 találkozás, meg egy orgazmust okozó masszőr mellett.

Aha, persze, most már független nőről van szó. Ne kamuzz, jó? Ha ennyi lett volna a kérdésed, akkor feltetted volna így. Akkor nem állítottad volna be férjezettnek, nem regéltél volna két bekezdést a találkozásaitok gyakoriságáról, meg a házasságáról.

Persze, értem én, hogy miért változtatsz a sztoridon: te magad is kezdesz ráébredni, hogy mennyire felültettek, és most próbálod menteni a menthetőt, megőrizni a sárba tiport férfiúi méltóságodat.

2013. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
"Akkor nem állítottad volna be férjezettnek" - Köszönöm, ez mindent elárul a szövegértési képességedről. Megbocsáss, de a továbbiakban figyelmen kívül hagyom a válaszaidat. Köszönöm, hogy itt voltál!
2013. nov. 5. 16:24
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem van egy sanda gyanúm, hogy soha nem fogja elhagyni a férjét, mert ő neki a férje az anyagi biztonság.

Én nekem még masszőrre sincs pénzem, inkább az árát is a gyerekemre költeném.

Szerintem ő egy "plázacica" jelleg lehet, míg a férje dolgozik, ő addig műkörmös, fodrász, masszőr.

Ne ringasd magad álmokba, ezt ő nem fogja eldobni, te számára csak egy időnkénti kamaty vagy.

Bocsánat, nekem ez a véleményem, és úgy gondolom nem tévedek.

2013. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Már lényegtelen számomra (egyébként tényleg válnak), mert én kirúgtam őt.
2013. nov. 5. 20:31
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez volt életed egyik legjobb döntése, és adsz az életednek még egy esélyt hogy boldog lehess valakivel aki nem játszik veled.
2013. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!