Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez nálam? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez nálam? Csak nálam van ilyen érzés?

Figyelt kérdés
Ha össze jövök valakivel, és kiderül, hogy tartja az exeivel a kapcsolatot, és még mindig róluk beszél, bizonytalanná és bizalmatlanná válok, majd szakítok. Nem tudom elviselni, hogy ők még mindig fontosabbak, mint én. Nem értem hogy a pasik miért tartják a kapcsolatot az exeikkel? Nem veszik észre, hogy ez pl. rosszul esik? Nekem is vannak exeim, de egyikkel se beszélgetek, se találkozok.
2013. nov. 5. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én több lányt ismerek akik tartják a kapcsolatot az exeikkel mint pasit. Egyébként eléggé jogos a viselkedésed. Ha valaki együtt van valakivel vagy kialakulóban van a dolog akkor nem az exekről kell beszélni vagy összehasonlítani őket.
2013. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem a barátom az első barátom, és neki meg előtte volt jó pár csaja, de sosem beszél nekem róluk. Egyetlenegyszer került szóba, mikor megkérdeztem, hogy szerinte én a többihez viszonítva hogy csókolok, és ez így normális. Ja, meg nagyon szokta szidni az előző barátnőjét, és szerintem érthető a viselkedésed, én sem bírnám ha tartaná velük a kapcsoaltot.
2013. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tevetke ***** válasza:

Az hogy néha szóba jön szerintem nem gáz. Sokat elmondhat a másikról, hogy milyen volt az előző kapcsolataiban.

Tartja velük a kapcsolatot? Mégis milyen szinten? Azért az nem mindegy. Pl nem megyek el mellettük az utcán köszönés nélkül, sőt ha úgy van beszélgetek velük, mi újság, hogy vannak stb. Nyilván nem napi/ heti szinten van ez így.

Hülyeség ennyitől elbizonytalanodni, ez inkább önbizalomhiányból fakad. Persze, ha abnormálisan sokat beszél róluk az tényleg gáz, akkor szólj, hogy téged ez zavar.

2013. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt arra gondolok, hogy pl. sokat beszélnek az exekkel, cseten, telefonon. Fb-n megahgyják a régi dolgait amiket küldözgettek az exek. Sőt, volt olyan, aki még akkor is küldözgetett, mikor már együtt voltunk. Volt olyan aki bejárt az exe munkahelyére "baráti" csevelyre.
2013. nov. 5. 11:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és igen, sokszor szóba hozzák, van mikor éppen sze.x közben is tesznek célzást. De szerintem nem jó ha valaki az exéről beszél, mert pl. hazudhat is, hogy jobb színben tűnjön fel,sok ilyennel volt dolgom, és kiderült, hogy nem az ex volt a hibás, stb...
2013. nov. 5. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jöjjél össze egy szűz csávóval (szőke szűzzel :DDD), úgyis annyi van itt is pl akár, mint az oroszok télvíz idején...ja azok a pingvinek :D És akkor nincs az egész problem. Egy szűz srácnak meg yippiyoojippyjéé, és neked sincs ex töri óra. Szerintem a pofon sem egyszerűbb ennél.
2013. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!