Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánja a szexet velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánja a szexet velem, vagy csak zavarja, hogy otthon vannak?

Figyelt kérdés
Mi vagyunk a tipikus mindenki által meghökkentőnek vélt felállálás: "miért jársz ilyen szép lány létedre ronda fiúval"? Szerintem nem az. Bár ízlések és pofonok.:) Az lenne a lényege a dolognak,hogy mások szépnek és vonzónak látnak,de a barátom még nem szexelt velem,pedig 1 éve együt vagyunk. A kölcsönös orál megvan,de sosem hoz óvszert,vagy ilyenek. Bár nem is tudtunk még úgy kettesben lenni eddig,hogy a miénk a ház. Szerintetek csak az a lényeg neki,hogy ő kielégüljön,vagy pedig valami taszító rajtam? Az tény, nem vagyok csontsovány,de azért normális alakom van.:)
2013. nov. 5. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudunk rólad véleményt mondani, viszont ha kölcsönös az orál, akkor nem csak ő elégül ki...
2013. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy nincs pénze gumira?
2013. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt egymással nem tisztáztátok? Akkor még ne is kezdjetek bele.
2013. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

érdekes......óvszert bárki vehet, teljesen mind1 melyik partner veszi meg. otthon vannak az napközben eléggé parás, bár estefele már belefér úgy is szerintem.


alapvetően nem tudjuk hány évesek vagytok....

2013. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért az durva, hogy még óvszerre is sajnálja a pénzt. Egymáshoz bújva együtt töltetek éjszakákat? Fel sem tudom fogni azt, hogy nem vágyik vad vágtákra, máskor meg több órás lágy egymásba olvadásba.


Az meg még durvább lenne, ha cumi után hazaküldene...

2013. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Általában orál után nincs semmi,csak hozzám bújik. Én szűz vagyok,ő már nem.
2013. nov. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!