Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek egy találkozón a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy találkozón a pasimmal?

Figyelt kérdés
Egy hete járunk és ha találkozunk mindig zavarba jövök és nemtudom mit csináljak. Adnátok ötleteket? (még nem volt csók, se smárolás) kérlek ne beszólásokat irjatok hanem tanácsokat!

2013. nov. 6. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ülj az ölébe és mocorogj, ahhoz nem kell beszélni:D
2013. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Életkor???
2013. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor hogy a pasid,ha nem volt csók meg ilyenek ? Elég láma lehet a srác.
2013. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 hétnél? NEm mindenki sieti el,hát fogjátok egymás kezét, adj puszit az arcára ilyesmi, csapj rá a seggére én szeretem a csajomtol ha rábazs egy nagyot XD
2013. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. Köszi a válaszokat! :D majd rácsapok egy nagyot a seggére! XD
2013. nov. 7. 08:57
 6/6 anonim ***** válasza:
13 évesen kis fiúk vannak, nem pasik. Nem jártok csak gyerekszerelem ez, ezt meg kell értened, mielőtt tanácsot kérsz. Inkább ne is csináljatok semmit, amit a felnőttek szoktak, mert még éretlenek vagytok :/ (ha esetlen ilyesmi tevékenységre gondoltál) Játszatok, beszélgessetek. Attól, hogy tetszetek egymásnak, még nem kell olyasmit csinálni, mit a felnőttek szoktak :) Legyetek gyerekek, érezzétek jól magatokat egymás társaságában :) Hol szoktatok találkozni?
2013. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!