Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég a barátnőm kirakta a szűrömet mondván, hogy nem illünk össze meg, hogy különbözünk stb. stb. a szakítás után egy kicsivel eléggé összevesztünk és minden kommunikáció megszűnt közöttünk és ez alatt én rájöttem, hogy még mindig fontos nekem s azóta sikerült kibékülnöm vele sokat beszélgetünk, de nem érez már úgy irántam mint azelőtt mit tegyek, hogy újra felkeltsem a figyelmét?
2013. nov. 6. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esélytelen, bocsi.
2013. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban mint azelőtt, öltözködj úgy ahogy neki a legjobban tetszettél, de vmi új dolgot is csinálj magadon.:)
2013. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Komolyan egyesek annyira nem értik, hogy MI VAN.

Nem érted, hogy úgy érzi, nem illetek össze? Ez nem fog változni, nem tudsz hirtelen egy másik ember lenni, akit odaadóan szeret! Sehogy! Keress olyat, aki úgy tud szeretni, ahogy vagy!

2013. nov. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
érdekes azelőtt tudott szeretni
2013. nov. 7. 00:09
 5/12 anonim ***** válasza:
de most már nem szeret. ennyi
2013. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
éééérdekes. az emberek változnak, a vélemények fejlődnek, ahogy megismerjük a másikat.
2013. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azelőtt tudott szeretni, de ha már egyszer felmerült benne a szakítás gondolata, akkor valószínűleg ő már továbblépett. Abban egyet értek az előttem szólóval, hogy meg kell próbálni újítani a kapcsolaton, járjatok új helyre, próbálj másképp udvarolni neki, stb. Ha ez sem jön benne, akkor sajnos tovább kell lépni.
2013. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Légy férfi.
2013. nov. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ez most azt jelenti, hogy küzdjek érte vagy, hogy lépjek tovább
2013. nov. 7. 00:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Sei ein Mann! - ahogy a németek mondanák - No félretéve a viccet sztem esélytelen vagy
2013. nov. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!