Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ment tönkre a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment tönkre a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Olyan kapcsolatra gondolok, amit a nagybetűs szerelemnek hittetek, s úgy gondoltátok,hogy ez örökké tart majd. Mégis vége. Mi volt az oka?
2009. nov. 16. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen: majdnem 6éve voltunk együtt, mikor "egy irigy ember" beleültette a párom fülébe, hogy megcsalom az egyik tanárommal. Aztán jött az üvöltözés, a mocskolódás, és szakítottunk. Rá 2-3 hétre megint összejöttünk pár napra, de akkor már én mondtam hogy fejezzük be, mert éreztem, hogy nem bízik bennem. Na meg a szüleim is mondták, hogy ő nem hozzám való, ha szeretett volna nem hiszi el a pletykát. Ugyhogy így lett vége...
2009. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

2 komoly kapcsolatom volt.


1: Amikor megismerkedtünk nős volt, rossz házassággal.Szét is mentek, nem miattam. De engem frusztrált hogy bár már nem élnek együtt, hivatalosan még együtt vannak. 1,5 évet vártam rá, hogy rendezze a sorait, nem tette meg. Elegem lett, pedig nagyon szerettem, de úgy éreztem nem vállal fel normálisan.

Vége lett.


2: Majdnem 3 évig voltam vele.Bizonytalan pasi volt, sose állt ki mellettem, bár mi volt. Sosem voltam elég jó neki, mindig volt valami gondja velem,(akár a döntéseim, de a ruhám, hajam, hogy vágom a kajába a hagymát stb)szex sem volt az igazi. Leléptem...


24/L

2009. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelmemmel azért, mert nagyon gyakran járt bulizni nélkülem, táncolgatott lányokkal, egyszer megcsalt csókkal én megbocsátottam, nem kellett volna lehet...:S meg hát mindig mindenből úgy akart ki jönni, hogy én legyek a hibás és esedezzek előtte...


17/L

2009. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy 3. szemely miatt aki beleavatkozott. Az az egy penzzel teli k*rva !!
2009. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egy egesz sorozatnyi bakloves miatt: hutlenseg, veszekedes, hanyagsag, hazugsagok.


1. a dolgok mar nem voltak az igaziak,, folyton a gep elott logott, hanyagolt engem

2. egy elhanyagolt hangulatba el kellett utazzak, 1 helyen votlam a gyerekkori naaagy platoi szerelmemmel, elcsattant eletem legforrobb csokja

3. hazajottem, bevallottam.

4. o engem folyton megkovezett ezert mikozben azt hangoztatta h megbocsajtott esaz orrom ala dorgolte h o soha nem tenne ilyet velem

5. mindekozben (az en felrelepesem utan 1 honappal) megcsalt de nem 1szeri alkalom volt, hanem mar joforman 2 parhuzamos kapcsolata volt

5. azt mondta vege, 1 honap szunet utan kibekultunk

6. tovabbra is veszekedtunk, egyre durvabbakat vagtunk egymas fejehez mig vegul belattuk h nem mukodik es mar inkabb gyuloljuk mint szeretjuk egymast. szerencsere pont abban az evben koltoztem mas varosba, maskepp nem tudom hogy lett volna erom szakitani

2009. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert a barátnőm 3x is megcsalt - egyet megbocsájtottam, visszakönyörögte magát, többiről nem tudtam.

Indok az volt, hogy nem akartam vele lefeküdni, mert még csak 13,5 éves volt - ő már nem volt szűz. Akkor én 15. éves voltam.

19/F

2009. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!