Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm "rövid pórázon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm "rövid pórázon van", mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, lassan 5 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Nyáron még nem nagyon jártunk egymáshoz, de már volt 2-3 alkalom mikor itt aludhatott. Aztán mostanában egyáltalán nem engedi le az anyja hozzánk. Csak délutánra jöhet le, éjszakára nem maradhat, azzal indokolja hogy mikor ő annyi (mármint az édesanya) annyi éves volt mint a kislánya (azaz barátnőm) akkor ő nem járt át máshoz aludni... Mit lehet ilyenkor tenni?


18/F, 17/L


2013. nov. 7. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sose értettem az ilyen tiltást egyik szülőnél sem... elvégre a léc nappal is feláll, nem? Ha mindenáron le akarnátok feküdni egymással, akkor arra úgyis találtok módot. Szóval akkor már nem mindegy, hogy csak délutánra engedni át hozzád a barátnődet, vagy ott is alszik a leányzó?


Ezt kéne valahogy anyukával megbeszélni, hogy a lánya nem feltétlenül szeretkezni jár hozzád, csak szerettek együtt lenni, fiatalok vagytok, jól érzitek magatokat és tök természetes, hogy több időt akartok egymás társaságában tölteni. Ha anyuka jól nevelte anno a kislányát, akkor nincs miért aggódnia az éjszakai ott alvásoknál sem. Csak bízni kéne egy kicsit a gyerekben.

2013. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#10: Az a baj hogy nem veszi be, egyszer már bepróbálkozott, de mostanában egyáltalán nem engedi sehova se... Mivel már egyszer megkérdezte barátnőm tőle hogy aludhatna-e nálunk, ezért biztos rájönne ha véletlenül a "barátnőjénél" aludna akkor igazából hozzánk jönne...
2013. nov. 7. 18:02
 13/14 anonim válasza:
Fuhú, átérzem. Nálunk is ez volt. Nem tudtunk mit tenni... fejtsd ki ezt anyudnak, hogy komoly a kapcsolatotok ( HA KOMOLY! ), és engedje meg kicsit sűrűbben. Én azt hittem, hogy nekem azért nem nagyon engedi, mert azt hiszi, hogy egész éjjel nyomatjuk... pedig nem, hetente max 1x ha csináltuk, mert hétvégenként tudtunk csak együttlenni, abszolút nem erről szólt a dolog. Puhítsd meg valahogy.. esetleg neki jobban megengedik, és menj te..
2013. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Félreértesz. Én vagyok a fiú, és a barátnőm anyukája nem engedi le a lányát (tehát barátnőmet) hozzánk estére... Beszélni meg hiába beszél vele, egyszerűen nem tudjuk mit tegyünk.
2013. nov. 7. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!