Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat esetén, hol van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat esetén, hol van a határ, hogy egyik fél idegen ellenkező nemű emberrel chateljen?

Figyelt kérdés

Ti hol kezdenétek idegeskedni?


Nyilván mindenkinek van/lehet chat haverja, akár másnemű is, nincs is ezzel semmi gond.


De amikor már napi szinten ott villog, és egész nap kapcsolatban vannak, és még azt is leirja a chat partner, hogy mikor hova megy, (pl. láttam azt is irta, hogy most megy pisikélni) az már szerintetek súrol bizonyos határokat?



2013. nov. 7. 19:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

annyira nem lehet rá hatni az ilyesmivel. makacs. ezzel is úgy van, hogy én ne mondjam meg kivel chatel és mennyit.


jön a nem bizok benne duma, meg hogy féltékeny vagyok. persze szégyeljem én magam, hogy egy ilyenen idegeskedek.


holott nem arról beszélek, hogy most akkor ők biztos egymásba szerettek stb, hanem pusztán arról, hogy társadalmi szocializációs szinten, és párkapcsolati tiszteletben is vannak határok. én ezt tényként kezelem, és elvárom a páromtól, hogy ezeket a dolgokat ő is tényként kezelje. de ezekről más a véleményünk.


ő azt mondja ki akarom őt sajátitani.

2013. nov. 7. 19:51
 12/23 A kérdező kommentje:
azon gondolkodom, hogy irok a lánynak egy kedves üzenetet,. hogy kezd zavarni, és hogy legyen kedves tartson be korlátokat és határokat. mielőtt itthon kiverem a balhét. :(
2013. nov. 7. 19:54
 13/23 anonim ***** válasza:
Engem zavarna ez nagyon. Chatelek en is, de csak ejszaka, ha veletlenul felebredtem. A paromtol sosem vennem el azt az idot, amit egyutt tolthetunk ...
2013. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nehogy eszedbe jusson írni a lánynak!!!


Egyik ismerősöm exe is ezt csinálta állandóan és csak magát járatta le. Úgyis megtudja a barátod is és fel fog háborodni... Abból csak te jöhetnél ki szarul.


Inkább próbáld meg vele tényleg valahogy megbeszélni, mert ez így tényleg nem járja.

2013. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Azért meg lehet ezt úgy is beszélni, hogy ne úgy gyere ki belőle, mint féltékeny, hisztis pitsa. Pl. elmondod, hogy rosszul esik neked, hogy kevesebb időt fordít rád.

De figyelj, most komolyan, mit csinálnátok helyette? Mert az is számít ám! Ha csak az zavar, hogy vele csetel, akkor nem lehet egy szavad se! Ha helyette valamilyen értelmes dolgot tudnátok csinálni, akkor meg mondd el, hogy szeretnéd, ha azt csinálnátok.

2013. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

de már mondtam hogy nem az zavar hogy chatel :) hanem az, hogy napi szinten bekockul, ráadásul ezt idegen lányokkal élvezi.

meg hogy amióta ez a csaj feltűnt a szinen, nincs olyan óra, hogy ne pittyogna. és már rosszul vagyok a pittyogástól.

de eddig elfojtottam magamban, csak itt dühöngök. most nem mondhatom meg, mert most nem tudnám higgadtan.


most is hazajöttem, már pittyogott. látta hogy látom, és hogy zavar. azóta nem szólok hozzá, és ő se hozzám. kezd kellemetlen lenni a helyzet.

2013. nov. 7. 20:42
 17/23 anonim ***** válasza:

De pontosan mi az, ami zavar? Hogy nem veled foglalkozik?

Vagy az, hogy mással?

Ha az utóbbi, tehát akkor sem egymással foglalkoznátok, ha nem a csajjal dumálna, akkor tényleg hisztis pitsa vagy, már bocs. De ha az zavar, hogy más, egyéb, hasznos tevékenységgel tölthetnétek együtt az időt, ez az igényed jogos.

2013. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

alapvetően a felfogás más. nálam ez már sok. nála még nem. de kiváncsi lennék egy forditott esetben mi történne. ha én csinálnám ugyanezt egy másik fiúval.


kockulás. és az, hogy ezt a hülyéskedést, ökörködést online tudja megélni. ez zavar.


persze hogy tudnánk mást is csinálni. most nem sorolom fel. kezdve ott, hogy pl amikor hazajövök jó lenne egy kicsit beszélgetni, hogy mi volt ma stb. de még az se! csak a kockulás. hozzám se szól csak nyomja a chat-et.

2013. nov. 7. 20:45
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem a személyes találkánál szakadt a cérna.Megkérdezte és mondtam neki,hogy felőlem(elvégre csak barát volt).Soha többet nem fogok ilyenre rábólintani.A legközelebbinél már mondtam,hogy rosszul esik ez az egész és máris kaptam a savazást,hogy én tiltom a barátaitól,mint később kiderült egy 2 méternél magasabb mocskos skinheadről volt szó,akit 1 hónapja ismert.Végül annak a csajnak kuka lett a vége,mert senki ne nézzen papucsnak,aki mindent eltűr.
2013. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ha en megismerek valakit neten mert van olyan h szimpatia. Massal nem is kezdesz chatalni ugye... De en akkor is irok a szerelmemrol h tudja a masik meddig mehet es nem elek kulon eletet a neten. Ha estetleg szemelyes talalkara kerulne sor akkor is ugy mondom h mi megxunk talalkozni vele. Ha ugy nem tetszik. Usse ko.
2013. nov. 8. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!