Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs kedvem élni sem miatta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem élni sem miatta?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én is hibás vagyok meg a volt barátom is. Egyszerűen nem értettük meg egymást dolgokban. Mindegy ő szakított velem, és borzasztó csúnyán váltunk el. Hát egymásnak mentünk és ütöttük egymást szó szerint. Bennem ez nagyon mély nyomot hagyott és nagyon fáj. Nekem ő volt az első szerelmem, én szerettem őt és még most is szeretem. Nem tudom mit tegyek semmihez nincs se kedvem se hangulatom csak sírok mindig
2013. nov. 7. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
szarj a fejére és keress egy jobb pasit
2013. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ő volt a mindenem :/
2013. nov. 7. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj kicsim, mindenki átesik ilyenen. Majd az időőőőő. Majd hónapok múlva reálisan fogod látni a dolgokat és rájössz, jobb hogy vége mááár.

Mit tegyél? Dolgozz, tanulj, SPORTOLJ, NE ÜLJ OTTHON EGYEDÜL, legyél más emberekkel. De ha rinyálni akarsz, elmondom, lehet ezt tenni hónapokig, de felesleges... Erőt kell venned magadon. Neem, ha nagyon rosszul vagy, akkor is erőt kell venned magadon. Kb. ennyi.

2013. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első szakítás általában nagyon fáj mindenkinek. Hogy egymásnak mentetek az azért már durva kicsit...


A legjobb ilyenkor, ha tudsz magaddal foglalkozni kicsit, azt csinálni amit szeretsz. Persze ezt mondani könnyű... tudom milyen...


Fel a fejjel, napról napra jobb lesz.


Ha az esetleg segít, hogy kibeszéled valakivel, akkor tedd meg, sőt, mindenképp tedd meg!


Ha gondolod szívesen meghallgatlak, írj privátot, ha úgy gondolod az segítene.

2013. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igyál abszintot, az ilyenkor segít. Elterelődnek a gondolataid tőle.
2013. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hidd el napról napra könnyebb lesz...igaza volt az előttem szólóknak. Foglald el magad, és lehetőleg ne légy egyedül...lesz ez még jobb is.
2013. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
próbáld lefoglalni magad kevesebbet gondolni rá, az idő majd begyógyítja a sebeid.
2013. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az első szerelem MINDIG véget ér


jön 100x jobb :D

2013. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"de ő volt a mindenem"


ez a legnagyobb baj! Ne legyen soha senki a mindened, mert ha elveszted, nem lesz semmid.

2013. nov. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!