Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy idősebb pasit mi fog meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb pasit mi fog meg egy fiatal lányban? Valahogy sosem értettem ezt.

Figyelt kérdés
Nem fárasztó elmagyarázni esetleg olyan dolgokat amiket ő nem tud,vagy még nem tapasztalt meg? vagy épp ez benne az érdekes?
2009. nov. 16. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

A fiatal teste, hogy még feszes a melle. Nem tom, még fiatal vagyok ehhez.

F

2009. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

igen, épp ez benne az érdekes. Egyébként nem a kor számít, hanem hogy mennyire komoly gondolkodású.

Persze nem mindegy mennyi a korkülönbség. A párom 12 évvel fiatalabb. Szerintem ez még simán belefér. 35/F

2009. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Hát aki nálam 12 évvel fiatalabb az kis baba xD

1. voltam

15/F

2009. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

a kora...:D

majd miután kiélvezkedett rajta jöhet a következő.

vagy eccerűen csak rájön h a csaj ugyanaz a tipikus kis 17 éves, és dobja. mert egy 17 éves nehezen álcázza magát 30 évesnek, hiába mondja h ő érettebb a koránál, ez nemígy működik.

de ő érett, ő tudja hogyműködik:D

háűt egészségére-

2009. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem őket. Bár megvagyok az idősebbekkel is. De az idősebbektől főleg a komolyságuk taszít. meg az hogy gyereket akarnak. A fiatalok meg még gondolkodnak nem ösztönből reagálnak mint pl a velem egykorú lányok.
2009. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 16 éves voltam megismerkedtem a jelenlegi férjemmel, aki akkoriban 30 éves volt. Nem adtam oda rögtön magam, és nem kellett semmit sem elmagyaráznia..Talán azért lehet ilyen jól műkődő kapcsolatunk, mert 16 éves koromban sokkal érettebb voltam,a többi tininél.

Ma már van 2 gyönyörű gyerekünk és egy hatalmas házunk és nagyon boldogok vagyunk. 27/L

2009. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Drága utolsó!

Szívből örülök, hogy nektek sikerült!

17/L

2009. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!