Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furcsa ma?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal már lassan egy éve együtt vagyunk és együtt is élünk. Álltalában jól megvagyunk egy két vita néha de az természetes.Na de a lényeg az hogy tegnap este elkezdtünk kufircolni és nekem fájt és mondtam hogy hagyjuk abba és azt is hogy majd kárpótolom orálisan. (Nemrég gyógyultam ki egy csúnya felfázásból ezért fáj még mindig egy kicsit) .Hátat fordított nekem és szó szerint ezt mondta rá egy 10 percre hogy "Ha nem szopsz le akkor legalább maszírozz meg". Csak annyit mondtam hogy bunkó és elfordultam én is. Ma reggel amikor felkelt és elment még csak köszönni se köszönt el normálisan. Nem értem hogy miért. remélem közületek valaki tudja erre a választ. köszi előre is.
2013. nov. 8. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

tokèletes pèldànya az onzo egoista pasiknak! fogalma sincs, h milyen fàjdalommal jàrhat pl egy felfàzàs. ès mèg neki àll feljebb, duzzog mint egy 5 èves gyerek. termèszetesen a vègèn te èrzed magad kellemetlenul, te akarod ot kàrpàtolni ès te fogsz bocsànatot kèrni vmilyen formàban. mert o kiisztizi. ne legyèl elvakult kèrlek!

ès jobbulàst :)

2013. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
na ha az én csajom lennél első dolog az lett vna h ink megcsókollak és bocsánatot kérek reggel vagy este kihúzom rögtön és azt mondom h nem kell szíwem -_- jesszus ezen férfi társaimtól hányok
2013. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Első hozzászólás egy tökéletes hozzászólás egy feministától. A pasik másképp működnek. Elkezditek aztán visszalépsz (értehtő okokból amit a párod elfogad és megért, azaz nem is erölteti tovább), majd megígérsz valamit ami tök természetes hogy aznap estére vonatkozik és amikor megkérdi mi van, besértődsz. Az hogy még reggel is durcizik és így "büntet" az gyerekes , de hát ez van
2013. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezért nincsen csajotok...
2013. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok, ès egyàltalàn nem feminista. csak a szememben egy hisztis durcàs kovetelozo ember nem szàmìt fèrfinak, hanem csak egy akaratos onkontroll nèlkuli gyereknek. azèrt àllatok nem vagyunk, h ne bìrjunk magunkkal (farkunkka). tèvedek?
2013. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Valamilyen szinten igazat adok mindenkinek. De még mindig nem nagyon szól hozzám pedig reggel óta már haza jött kétszer csak bejött. kérdezte mit csinálok és ennyi.. :( nem tudom mit tegyek..
2013. nov. 8. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Csinálj ebédet, mindjárt kaja idő.
2013. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. nov. 8. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!